2726
عنوان

بارها بهتون گفتم تو سایت به کسی اعتماد نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 8228 بازدید | 283 پست

@یه_روزی_میرم_از_سایت    

@هیوانت    

@آنافروید    

@شکلاتییم    

@shazdah    

سلام

لطفا کسی میگه واسه تاپیکم گزارش بزنین قبول نکنین دسترسیتون بسته میشه

گزارش واسه تاپیکهای مورد دار و نامناسبه

هر کاربری به درخواست استارتر برای تاپیک گزارش بزنه دسترسیش بسته میشه 

و هر کاربری درخواست گزارش کنه واسه تاپیکهاش هم خودش حذف میشه هم تمام تاپیکهایی که حذف کرده تا به حال به صورت خودکار فعال میشن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آسماان_ابری    

@1__fatemeh    

@فلوریادخترآذری    

@بغض_سرد    

سلام

لطفا کسی میگه واسه تاپیکم گزارش بزنین قبول نکنین دسترسیتون بسته میشه

گزارش واسه تاپیکهای مورد دار و نامناسبه

هر کاربری به درخواست استارتر برای تاپیک گزارش بزنه دسترسیش بسته میشه 

و هر کاربری درخواست گزارش کنه واسه تاپیکهاش هم خودش حذف میشه هم تمام تاپیکهایی که حذف کرده تا به حال به صورت خودکار فعال میشن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728

@نی_نی_یار_5     عجقم بیا بزرگی کن این کاپ کیک بدبخته بیچاره رو وصل کن ... خیلیییی پشیمونه  گوناهیه نی نی یار🥺🥺👌🏻 نشسته داره خون گریه میکنه و ب کارای زشتش فک میکنه😢😢💔

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
😆😆 مگه قطع شده 😳

اره قطع شده تو هم یه کم مظلوم نمایی کن وصل شه بچه😑😑✌🏻

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706