2703
2553
عنوان

تنظیم خواب بچه

103 بازدید | 10 پست

پسر من سه سال و نه ماهشه از اول کم خواب و بد خواب بود یعنی صبح ساعت ده و یازده بیدار میشه و شروع ب فعالیت میکنه تا دوازده شب. اگه ببریمش پارک جایی عصر غروب خوابش میگیره دو سه ساعت سرشبو میخوابه دوباره بیدار میشه تا دو شب بیداره و هی میگه غذا میخوام و شیطنت میکنه. نمیدونم واقعا چکار کنم؟ دخترمم که ی سال و هشت ماهشه همونطور داره میشه.. ی مدت صبحا زود بیدارش میکردم که ظهر بخوابه میخوابید ولی بازم شب زود نمیخوابید که مشاور گف بیدار کردنش خوب نیس اما میتونی سرشو گرم کنی غروبا نخوابه که اونم امکان پذیر نیست یعنی ب قدری خوابش میاد نشسته میخوابه یا اینقد بد اخلاق میشه یا اینکه بدخواب میشه دیگه نمیخوابه تا دوازده یک اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنید ممنون. 

به نظرم نذار تا یازده بخوابه   از اون طرفم نذار غروب بخوابه 

میدونم گفتین نمیشه   ولی تنها راهشه    اگر بخوابه نمیتونی کاری بکنی اوضاع همینه 

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواب کودک ب سیستم بدن خودشون بستگی داره، ازطرفی بچه ها مثل قدیم نیستن ک از صبح تا شب توی کوچه و خونه ی در و همسایه بازی کنن تا شب خسته بشن و زود بخوابن و تا ۱۰ صبح هم خواب باشن!

شما هم وقتی خودتون تا ۱۲ شب بیدارین بچه هم همراهتون بیدار می مونه باید خودتون زود بخوابین تا کودکتون هم ب شما نگاه کنه و زود بخوابه، اولش مقاومت میکنه اما بعدش تمکین میکنه

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2720

سلام  عزیزم دختر منم دقیقا تادوهفته پیش همینطوری بود یه روز صبح زودساعت ۷بیدارشد تا شب ساعت ۹نخوابید دیگه کلافه شده بود خودش رفت گرفت خوابید الانم هروز شد کارش همین ساعت ۷یا۸ صبح بیدار میشه تا شب اینقدر بازی میکنه که دیگه خودش سر شب بیهوش میشه

عشق مامان وبابا سوگند خانم وآقا بنیامین 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
خواب کودک ب سیستم بدن خودشون بستگی داره، ازطرفی بچه ها مثل قدیم نیستن ک از صبح تا شب توی کوچه و خونه ...

من باهات موافقم میتونی زود بخوابی ولی اگه خوابت نبرد بعد اینکه بچه خوابید تلویزیون ببینی یا هر کار دیگه که داری انجام بدی

عشق مامان وبابا سوگند خانم وآقا بنیامین 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

پسر من ساعت یازده شب می‌خوابه نه ده صبح بیدار میشه... اگه من یازده خاموشی نزنم قشنگ تا خود صبح توانایی بیدار موندنو داره اما از اول انقدر جدی بودم سر خوابش میدونه چراغ ک خاموش ‌شد دیگه محاله روشن کنم.. ولی زودتر از یازده شبم دیگه نمی تونم بخوابونمش زورم بهش نمیرسه در این حد 😀

2714
خواب کودک ب سیستم بدن خودشون بستگی داره، ازطرفی بچه ها مثل قدیم نیستن ک از صبح تا شب توی کوچه و خونه ...

ما از ده خاموشی و میریم تو اتاق خودمون خوابمون میبره بچه نه