موضوع بحث

مهد کودک خوب تو مشهد میخوام لطفا کمک کنید

26212 بازدید | 36 پست
سلام دوستای مشهدی میخوام بدونم مهد کودک خوب تو مشهد کسی میشناسه حدالامکان در محدوده بلوار سجاد و بلوار فردوسی ممنونم
1395/06/21
|
00:09

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

من بهت مهد گل زندگی تو قاسم آباد حسابی 38 رو پیشنهاد میدم . شاید بگی راهش دوره . ولی حداقل برو ببینش . اکثر مهدهای تو مشهد یه خونه اجاره کردن و اسمش رو گذاشتن مهد . ولی این یکی حتی ساختمونش رو برای مهد ساختن .

به نظر من که دیدنش ضرر نداره .
سلام دخترم از سه سال ونیم مهد آشیانه کودک میره خیلی خوبه واقعا ازهرنظر که بگید خوبه اموزش - محیط- مدیر - مربی همه عالی هستن من که خیلی راضی هستم بااین که امسال باید پیش دو بره تو ی مدرسه ولی اصلا تمایل ندارم بزامش مدرسه میگم همین مهد بهتره چون واقعا هم دخترم راضیه و همین که ازنظر اموزشی واقعا خوب هستند

ادرس - رضاشهر بلواررضوی - روبروی مسجد المهدی - مهد آشیانه کودک ازسال 59 تاسیس شده دیگه خودتون میدونید با این همه تجربه .....

تلفن 8784396سرکارخانم فردوسی مدیر مربوطه هستند . موفق باشی
سلام دخترم از سه سال ونیم مهد آشیانه کودک میره خیلی خوبه واقعا ازهرنظر که بگید خوبه اموزش - محیط- مدیر - مربی همه عالی هستن من که خیلی راضی هستم بااین که امسال باید پیش دو بره تو ی مدرسه ولی اصلا تمایل ندارم بزامش مدرسه میگم همین مهد بهتره چون واقعا هم دخترم راضیه و همین که ازنظر اموزشی واقعا خوب هستند

ادرس - رضاشهر بلواررضوی - روبروی مسجد المهدی - مهد آشیانه کودک ازسال 59 تاسیس شده دیگه خودتون میدونید با این همه تجربه .....

تلفن 8784396سرکارخانم فردوسی مدیر مربوطه هستند . موفق باشی
سلام دوستان
من مشهدی هستم ولی در حال حاضر تهران ساکنم ولی انشاالله واسه سال آینده برمیگردیم مشهد .
یک دختر 4ساله دارم و یک پسر1ساله دنبال مهد خیلی خیلی خوب میگردم .یعنی میخام اول مهد پیدا کنم بعد نزدیک مهد خونه بگیریم.میشه کمکم کنید