2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

فرقی نداره

اینستا نداشتم

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)

فعلا که نه

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا! هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت. 🌷🌷🌷اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2050
احساس میکنم از دوستام دور موندم تنها شدم 

اره دقیقا

🖤🥀خوب بودن من بازتاب نداره:))) وجدان تا اخر این داستان سرابه:))))🥀🖤تتلیتی🖤چالش ناشناسمhttps://harfeto.timefriend.net/16313916297153

نه

من پنج سال معتاد اینستا بودم یکسال کامل نداشتمش 

الانم که دارمش باشه استفاده میکنم نباشه هم ایراد نداره

نمیدونم چرا اینجام😩                                    آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
2183

نه ادما زود عادت میکنن به همه چی

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوستت دارم مای بی بی؛ خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو ع ن  دارم                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           خدا جونم شکرت ولی یادت باشه فقط واسه من نخواستی.میشد اگر میخواستی.یه روز ازت میپرسم چرا و‌میرم به جهنمت
من ازغم گذشتم  تافردا ظهر ده گیگ نت رایگان دارم 😐😑🤦‍♀️ حیف نتم حیف 😭

وایییییی چه بدشانسی😂

🖤🥀خوب بودن من بازتاب نداره:))) وجدان تا اخر این داستان سرابه:))))🥀🖤تتلیتی🖤چالش ناشناسمhttps://harfeto.timefriend.net/16313916297153