2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعداد اعصابی که از چشم به مغز میرسند دوبرابر تعداد اعصابی هستند که از گوش به مغز میرسند ! به همین دلیل رسانه ها به خصوص رسانه های دیداری تاثیر زیادی بر روی کودکان دارند  کودکان تا سن ۱۱ سالگی عادت زیادی به تماشای تلوزیون دارند و بسیاری از عقاید و باورهایشان تحت تاثیر برنامه های مختلفی که تماشا میکنند شکل می گیرد!.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعداد اعصابی که از چشم به مغز میرسند دوبرابر تعداد اعصابی هستند که ...

سلام عزیزم شما آسکشوال هستین؟؟دختر منم هس میشه ی کمی درباره اش توضیح بدین یعنی تا حالا از کسی خوشتون نیومده؟؟

سلام عزیزم شما آسکشوال هستین؟؟دختر منم هس میشه ی کمی درباره اش توضیح بدین یعنی تا حالا از کسی خوشتون ...

سلام بله 

چرا قطعا خوشم اومده اسشکوال بودن ب این معنی نیست ک طرف نمیتونه رابطه عاطفی برقرار کنه . 

اما اسکشوال ها نمیتونن رابطه ی ج.نسی داشته باشن با کسی .. و این جز خلقتشونه و مریضی نیست ک درمان داشته باشه .. :)

سلام بله  چرا قطعا خوشم اومده اسشکوال بودن ب این معنی نیست ک طرف نمیتونه رابطه عاطفی برقرار کن ...

یعنی به هیچ وجه براتون ازدواج ممکن نیس؟؟؟اخه دختر من هرکی بهش نگاه جنسی هم داشته باشه یا روی این کراش داشته باشه بشددددت عصبی میشه

یعنی به هیچ وجه براتون ازدواج ممکن نیس؟؟؟اخه دختر من هرکی بهش نگاه جنسی هم داشته باشه یا روی این کرا ...

نه مگر با ی ایسکشوال دیگه ..

ولی هر شخصی نمیتونه بگه من ایسکشوالم ب نظرم ببرینشون مشاوره .. مشاور تشخیص میده ک ایسشکوالن یا مشکلی دارن