2726
عنوان

چنتا سوال دارم بیاید

131 بازدید | 14 پست

اول یه کرمپودر خوب با قیمت مناسب و پوشانندگی خوب معرفی کنید برای پوست معمولی دوم موهام بشدت خشک و وز شدع و پف میوایسته بجز کوتاهی چه راهی هست درست بشه سوم روتین پوستیتون چیه برای جلوگیری از چروک دور چشم چی استفاده میکنید من ۲۲سالمه سوال آخرم اینه عمل بینی درد داره خیلی سخته؟کشی تازگیا عمل کردهاگ اطلاعی از  قیمتش  ندارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمل بینی جز راحت ترین عمل هاست هیچ دردی نداره،،،قیمتشم بالا ۱۰تومن باید باشه ،،دختر عمم عمل کرد سی میلیون

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
2728

کرم پودر هراینچ عالیه خیلی سبک ومخملی میمونه

کرم دور چشم لدورا میزنم 

دماغم که مراقبت های بعدش کلافت میکنه 

قیمت هردکتر با دکتری دیگه فرق میکنه 

یکی میشناسم یک ماه پیش 6تومن داد عمل کرد 

ریپ بـزن، ولی لایـــــک نـکـن😢💜
😬😬😬 اینقد مراقبت نکرده الا همشون مراقبت میخواد

واقعانم😂مث من ازالان دارم جلوگیری میکنم ازچروک دورچشم 

ولی  دماغم خوبه امادوستدارم سن30 به بعد زیبایی انجام بدم 

میدونم هیچ تغییری نمیکنم

واقعانم😂مث من ازالان دارم جلوگیری میکنم ازچروک دورچشم  ولی  دماغم خوبه امادوستدارم سن30 ...

منم صورتم ابرسانی و کرم میزنم موهام بلنده رسیدگی میکنم یا باید مراقبت کنی یا کوتاه کنی 

عمل بيني اصلا درد نداره خيليم راحت ميري يهوميخابي بدم ك بيدارشدي عمل كردي فقط اولش تازه بيدارميشي گيجي ممكن چرت پرت بگي   هزينه اشم بستگي ب بينيت دارع وپيش كدوم دكتربخاي بري

منم صورتم ابرسانی و کرم میزنم موهام بلنده رسیدگی میکنم یا باید مراقبت کنی یا کوتاه کنی 

وای از مو نگو که هیچکس انداره من شامپو وماسک نداره بازم ریزش دارم

مرتب هم کوتاه میکنم تاروی شونه

وای از مو نگو که هیچکس انداره من شامپو وماسک نداره بازم ریزش دارم مرتب هم کوتاه میکنم تاروی شونه

تا روی شونه کوتاه که کوتاه نکن. زیاد شیمیایی نزن روغن اصل بخر بزن آلووراء بزن  بعد حمومم دوفاز بزن شامپو تونستی گیاهی بخر دوسه ماه یبارم نوک موهاتو بزن تغذیه هم مهمه 

تا روی شونه کوتاه که کوتاه نکن. زیاد شیمیایی نزن روغن اصل بخر بزن آلووراء بزن  بعد حمومم دوفاز ...

تغذیه من همش برنج میخورم😂

انواع روعن ها دوفاز ها ماسک مو حموم و بعدحموم اصلا فاید انچنانی نداره

تاحالا اسم قرص اکوفن شنیدی؟؟؟

2706