2194
2106
میخواستم درباره درساش بپرسم امسال ورودی ماماییم تقریبا چیزی نمیدونم ازش

تشریح فیزیولوژی بیوشیمی انگل شناسیمیکروب شناسی قارچ شناسی بافت و سلول شناسی ایمنی شناسی نحوه زایمان و اینجور چیزا جنین شناسی و یسری درسای عمومی

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

تشریح فیزیولوژی بیوشیمی انگل شناسیمیکروب شناسی قارچ شناسی بافت و سلول شناسی ایمنی شناسی نحوه زایمان ...

اسونن یا سخت؟؟کلا رشته پر زحمتیه نسبت ب بقیه پیراها یا ن؟

2166
اسونن یا سخت؟؟کلا رشته پر زحمتیه نسبت ب بقیه پیراها یا ن؟

خب مامایی یکم از همه رشته هارو میخونن یک از پرستاری یکم از پزشکی یکمم از دارو از ترم یک یا دو هم میرین بیمارستان برای کارورزی سختی و اسونیشو من دانشجوی مامایی نیستم ک بدونم😅💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
ممنون عزیزم😘💓

خواهش میکنم یکی از دوستام دانشجوی مامایی عه همین امروز دیدمش این چیزارو میگفت

2050

میگم اسی اگ دانشگاه قبول شدیه کتاباتو میدی برا کنکور بخونم 

هـے تواز اینکه امروز مورد توجـہ همـہ هستـے خوشحال نباش   تیتر اول روزنامه کاغذ باطلـه ی فرداست ‌ـ๛☠🚮‏《 یکم که بزرگ شی و عقلت برسه،عین پرگار دور خودت یه دایره میکشی و هر کسی رو راه نمیدی توش!                                                                          
2183