2137
2106
عنوان

همسرم لج کرده باهام😔😔😔

766 بازدید | 60 پست

بچه ها همسرم لج کرده چندروزه قرصاشو نمیخوره چه خاکی بریزم سرم چندروز پیش سرهیچ و پوچ بحث کردیم ازاون روز میگه میخام اگه دارو نخورم بمیرم حالا منم استرس دارم دلم آشوبه 😭😭اصرار کنم بیشتر لج میکنه نمیدونم چه خاکی بریزم سرم 😔

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌

بدون اینکع متوجه شه بریز توآب یا آبمیوه یا چای

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

داروهاش مال چیه؟

بیماری قلبی 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌
2050
چه دارویی؟ اینم ناز جدید مرداست میخواد دستت رو داغ کنه باهاش دعوا نکنی

بیماری قلبی بخدا اره کلا همیشه لال بودم لال تر شدم 

2183
بگو فقط جای پولا رو بگو😁

پولش کجا بود اخه به عالم وادم بده کاره 

بیماری قلبی

بیماریش جدیه؟نترس شاید دزدکی یه بسته خریده میخوره مردا خیلی ترسو تر از این حرفات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای دوقلوهای از دست رفتمه که زودتر دنیا اومدن و رفتنی شدن دلم نیومده تیکر بارداریمو دست بزنم برای اروم شدن دلم دعا کنید لطفا