2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ من این همه تو لفافه صحبت کردم   ...حالا نظری چیزی؟

بنظرم حق انتخاب داری و توهم قطعا باید لذت ببری از رابطه با شوهرت اگه مشکله واست باهاش ازدواج‌نکن

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
2728

توراخدایکم بفکرآخرت خودتون باشی نکنین این کاراین حرفانزنیدخداقهرش میگیره بخدادیشب خواب دیدم قیامت شده نمیدونیدچطورهرکس به یه طرف فرارمیکردولی راه فراری نبود

سایز مهم نیس

مهم توانایی و بلد بودنشه

کیفیت مهم تز از کمیته

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
دوساله...دوبار رابطه داشتیم هر دوبارش راضی نبودم ..نمیدونم شایدم دارم با شوهر اولم مقایسش میکنم  ...

اول اینکه مقایسه برای هرچیزی وهرکسی کاملا اشتباست.

واینکه ازت خواهش میکنم بدون ازدواج خودتو دراختیارش نذار.

واینکه تو چندسالته و اون اقا چندسالشه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
اول اینکه مقایسه برای هرچیزی وهرکسی کاملا اشتباست. واینکه ازت خواهش میکنم بدون ازدواج خودتو دراختیا ...

من ۲۳ اون ۲۶ ...والا من تمایلی ب ازدواجم ندارم گفتم همینطور دوست باشیم اون گفت اگه اینطوری باشه من نیستم من فقط قصدم ازدواجه ..اینارو گفتم ک بدونی  از اون مدلای سو استفاده طلب نیس..ب مادرشم گفته من فعلا تردید دارم برا ازدواج تنها علتشم همینه .

من ۲۳ اون ۲۶ ...والا من تمایلی ب ازدواجم ندارم گفتم همینطور دوست باشیم اون گفت اگه اینطوری باشه من ن ...

تو سنی نداری.

من ۳۰ ستگالمه دارم طلاق میگیرم تا ۵سال و۶سال دیگه هم قصد ازدواج ندارم.

به خودت زمان بده یه کم رو خودت کار کن رو رشد خودت دانشگاه کار پول کلاس سفر کم کمش تا ۳۰ سالگی فرصت ازدواج موفق داری نسنجیده عمل نکن اوگگهرچقد نیتش خیر باشه نباید باهاش همخواب میشدی بزرگترین اشتباه کردی همینو بعدا میکوبه توو سرت مث یه دختره باکره خودتو نگه میداشتی اگر ک بدرد هم خوردین وعقد کردین اوقت هرکاری میخاستی میکردی. در هرصورت خداکمکت کنه وبهتریناروسر راه زتدگیت بیاره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
من ۲۳ اون ۲۶ ...والا من تمایلی ب ازدواجم ندارم گفتم همینطور دوست باشیم اون گفت اگه اینطوری باشه من ن ...

عزیزم اصلا سایز مهم نیست اگه بتونه نیازتو برطرف کنه 

اینو ملاک قرار نده اما اگه لذت نبردی بحثش جداس