2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان کسی که کرونا داشته باشه حالش بد باشه صب تاشب بری خونشون برای آشپزی و آب میوه ای چیزی بهش بدی&nb ...

همین الان مادرشوهرم خونه ماست کرونا داره اوردیم خونمون ازش پرستاری کنیم 

تو اتاق در بسته اس ولی موقعی که عصرا میره سرمش و بزنه من ماسک میزنم یا خیلی وقتا شده با دوتا ماسک میرم اتاقش براش غذا یا میوه میبرم 

دوتا ماسک بزن تند تندم هوا رو اسپری الکل کن

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2720

۲۱روز دیگه تمومه 

خودتونو زجر میدین فقط

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
روز اول و دوم  درد زیاد داشتم روز ۸ تب کردم و باز درد داشتم بعد دو هفته تقریبا خوب شدم تا هفته ...

من یه جور دیگه بودم

من اولین بار شبش گلوم میسوخت و کمی سرفه

فردا شبش تب کردم و بدن درد گرفتم 

باز دوباره فرداشم تب کردم اونم شبش و بدن درد داشتم 

اما دیشب اینطور نبود تب نکردم خداروشکر فقط چشم و گردن و سرم درد میکرد

اما امروز صبح واقعا دهنم درد میکرد انگار که زخم شده کلا درد چشم و سر و گردن و اینا همش باهم قاطی شده   

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2714
همین الان مادرشوهرم خونه ماست کرونا داره اوردیم خونمون ازش پرستاری کنیم  تو اتاق در بسته اس ول ...

منم ی روز درمیون میرم خونه مامانم براش غذا میبرم و بهش آبمیوه و اینا میدم بخوره همینطور۳ تا ماسک دارم .با خودم میگم انشالله که چیزی نمیشه آخه باید مراقبت کنم ازش تا خوب شه دیگه

لطفا برای سلامتی مامانم دعا کنید دوست جونیا😘😘
همین الان مادرشوهرم خونه ماست کرونا داره اوردیم خونمون ازش پرستاری کنیم  تو اتاق در بسته اس ول ...

غذارو بذار دم در اتاق بگو بیاد برداره

اصلا نرو تو اتاقش میگیریاااا

من حالا اتاق نمیرفتم از مامانم گرفتم 

چقدم خودمو زجر دادم

ادم بگیره بهتره چون وقتی نگرفتی انقد رعایت میکنی و اذیت میشی ک واقعا بدتره

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
منم ی روز درمیون میرم خونه مامانم براش غذا میبرم و بهش آبمیوه و اینا میدم بخوره همینطور۳ تا ماسک دار ...

نه نگران نباش من قبلا هم با کرونایی یجا بودم اتفاقی نیوفتاد اینطور باشه تمام پزشکا و پرستارا دائما کرونا دارن 

رعایت کن هیچی نمیشه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
من یه جور دیگه بودم من اولین بار شبش گلوم میسوخت و کمی سرفه فردا شبش تب کردم و بدن درد گرفتم  ...

مریضی عجیب غریبیه تا تموم بشه هر روز یه جای ادم درد میگیره

غذارو بذار دم در اتاق بگو بیاد برداره اصلا نرو تو اتاقش میگیریاااا من حالا اتاق نمیرفتم از مامانم ...

سنش بالاس نمیشه 

دیشبم فشارش اومده بود رو چهار بنده خدا حالش، خیلی بد  بود تا صبح با همسرم بالا سرش بودیم 

2706