2410
2553

نه دیگه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوال منم هست تا چند روز بعد از شروعذعلائم ناقل میشه ؟؟؟؟؟ 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2720

نہ نیستی اما سرفہ ھا فعلا ادامہ دارہ

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

یکی میگف دکتر گفته روز دهم به بعد دیگه ناقل نیستید

اگرم میگن قرنطینه باشید بخاطر اینه ک استراحت کنید

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2714

استارتر شما ک تموم شدی میشه بگی چقد طول میکشه دردای ادم خوب شه؟

من چشم و پشت سرم درد میکنه

همینطور فکم خیلی درد میکنه احساس خستگی بهم میدن این دردها

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
سوال منم هست تا چند روز بعد از شروعذعلائم ناقل میشه ؟؟؟؟؟ 

من تا ۲۶روز مدام ماسک میزدم و میترسیدم مدام ضد عفونی میکردم زنگ زدم ب همونجا ک تست ازم گرفته بودن پرسیدم انقد خانومه دعوام کرد گفت تا ۲۱روزم زیاده ریه رو داغون میکنی گف دیگه از قرنطینه بیا بیرون روحیت خراب میشه و اینا

من تا ۲۶روز مدام ماسک میزدم و میترسیدم مدام ضد عفونی میکردم زنگ زدم ب همونجا ک تست ازم گرفته بودن پر ...

اهان مرسی 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

الان کسی که کرونا داشته باشه حالش بد باشه صب تاشب بری خونشون برای آشپزی و آب میوه ای چیزی بهش بدی 

ازش کرونا میگیری؟؟

لطفا برای سلامتی مامانم دعا کنید دوست جونیا😘😘
استارتر شما ک تموم شدی میشه بگی چقد طول میکشه دردای ادم خوب شه؟ من چشم و پشت سرم درد میکنه همینطور ...

روز اول و دوم  درد زیاد داشتم روز ۸ تب کردم و باز درد داشتم بعد دو هفته تقریبا خوب شدم تا هفته سوم بیحال بودم بعد دیگه عادی شدم سرفه داشتم تا الان سرفم کمتر شده ولی قطع نشده

الان کسی که کرونا داشته باشه حال بد باشه صب تاشب بری خونشون برای آشپزی و آب میوه ای چیزی بهش بدی&nbs ...

خب مشخصه ک....😲😑

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
روز اول و دوم  درد زیاد داشتم روز ۸ تب کردم و باز درد داشتم بعد دو هفته تقریبا خوب شدم تا هفته ...

خب همونجا که رفتی تست دادی مگه نگفت بعد دوهفته دوباره بیا اگه منفی باشه که یعنی تمومه دیگه

لطفا برای سلامتی مامانم دعا کنید دوست جونیا😘😘
2706