2733
2734
عنوان

خانوما بچه دار یا باردار یه لحظه

198 بازدید | 24 پست

دیشب دکتر منو معاینه کرد گفت یک سانت هم باز نشدی ۳۸ هفته و یک روزم ، غیر از پیاده روی و پله و ورزش و نزدیکی باید چیکار کنم؟ میخوام تو همین هفته زایمان کنم و دوست ندارم به آمپول فشار برسم ممنون

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سزارین کردم ولی شنیدم بعضیا رازیانه دم میکنن میخورن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

منم خیلی ورزش میکردم پیاده روی که هر روز دور دریاچه چیتگرو کامل دور میزدم فک کنم ۷یا۸ کیلومتره نزدیکی تقریبا هر روز ماساژ پرینه میدادم حتی شربت زعفرون هم شروع کردم با مشورت پزشکم

ولی ۴۱ هفته و ۴ روز زایمان کردم😁

2738
نزدیکی هم خوبه ؟؟

اره میگن بدون جلوگیری خوبه دهانه رو نرم میکنه

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤
منم خیلی ورزش میکردم پیاده روی که هر روز دور دریاچه چیتگرو کامل دور میزدم فک کنم ۷یا۸ کیلومتره ماساژ ...

سزارین شدید یا آمپول فشار؟

شربت زعفران البته با زعفران فراوووووووون

عزیزم برا بچه خطرناکه زعفرون برا ضربان قلبش خیلی بده

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2706