2733
2734
عنوان

چرا خیانتش منو نابود کرد؟😞

559 بازدید | 17 پست

بچه ها  من شوهرم یه دوست صمیمی داشت که ما باهم رفتیم تو یه ساختمون زندگی کردیم   این یارو هم خیلی با شوهر من جیک تو جیک بودن و صمیمی         یه روز که من داشتم میرفتم بیرون تو راه پله  دیدم یه زن خوشگل و نازو داره میبره تو     زن و بچه هاش هم نبودن     من دیوونه شدم کارم به دکتر و دارو کشید   تا ۶ ماه نمیتونستم حرف بزنم  با شوهرم دلوای اساسی کردم و میخواستم جدا بشم    اتگار شوهرمو دیدم     به نظرتون چرا؟؟یعنی خوب بشم؟؟

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چ مسخره 

چرا تو باید اینهمه قاطی کنی؟ اگه شوهرت بود یه چیزی!

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
منم باشم حساس میشم هم تو یه ساختمان هستید هم دوست صمیمی، الان شوهرت چی میگه؟ 

هیچی   فقط من داغون شدم

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
حق داری من جای تو بودم زنگ میزدم زن طرف به همراه پدر و مادر ها فوری بیاد

نتونستم چیزی بگم ترسیدم

نتونستم چیزی بگم ترسیدم

ترس بزار کنار بدون سر و صدا میرفتی میزنگیدی همسرش و خانواده ها بیان و اگه در این حین زن میرفت از اونجا سریع عکس و فیلم میگرفتی 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
هیچی   فقط من داغون شدم

من باشم کاری میکردم اون دوستش ول کنه و دورش خط بکشه ازون ساختمان یا میرفتم یا اونو مجبور میکردم بره، کردم این کارا رو که میگم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706