2733
2734

سوال من اينه حالا اگه بر فرض محال حامله هم شدم پريود اين ماه كه دو روز ديگه هست عقب ميوفته يا پريود ماه بعدش؟؟؟؟؟

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همین ماه دگ

گفتم شايد چون خيلي نزديك پري هست لقاحم دير انجام بشه خب شايد اين ماه پريود بياد از ماه بعد تاخير داشته باشه چه ميدونم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟
اصلا احتمال بارداری نیست... اگرم باشه که بازم نیست پریود همین ماه

تو ني ني سايت چندين مورد اينجوري بود كه ميگفتن حتي يه روز مونده رابطه داشتن و به خيال اينكه امنه جلوگيري نكردن و باردار شدن البته احتمالش خيلي خيلي كمه ولي غيرممكن هم نيس

همین‌ماه عقب میوفته ولی فکر نکنم باردار بشی احتمالش خ کمه

اره ميدونم گفتم شايد چون خيلي نزديك پري هست پريودي اين ماه بياد از ماه بعدش تاخير داشته باشه

2738
تو ني ني سايت چندين مورد اينجوري بود كه ميگفتن حتي يه روز مونده رابطه داشتن و به خيال اينكه امنه جلو ...

عزیزم اونا باور کن قبلش باردار شدن نمیدونستن...

مگه میشه اصلا چنین چیزی نیست

اون موقه اصلا تخمک گذاری نیس 

اصلا تخمی نیس ک بخاد لقاح شکل بگیره

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!