2733
2734
عنوان

کتاب خونا بیان لطفا

84 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

اگه کتاب رمانی خوندید که خیلی قشنگ بوده بهم معرفی کنید .

فقط کوتاه باشه چون میخوام امشب تمومش کنم .

(لطفا از رمانای اینترنتی پیشنهاد نکنید نمیخونم )

شرط بندی 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دفترچه نیم سوخته یک تکفیری 

حجره پریا 

نویسنده هردوتاشون حدادپور جهرمی 

من که یه شبه تمومشوم کردم بس هیجان انگیز بودن😍

ژانرشونم امنیتی ،پلیسیه 

مستند داستانن

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2738

خیلی ساله دیگه رمان نخوندم. اگه بخوام برگردم یه رمانو دوباره بخونم یا گیتا دختر کولی رو میخونم یا دزیره. منتها هر دو قطورن. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خیلی ساله دیگه رمان نخوندم. اگه بخوام برگردم یه رمانو دوباره بخونم یا گیتا دختر کولی رو میخونم یا دز ...

دزیره رو خوندم 

قشنگ بود ولی به قول شما کوتاه نیست

بهتر از همه جا google podcast  اگه خواستی اپلیکیشن نصب کنی برای آندروید castbox و برای آیفون ا ...

مرسی عزیزم 

بعد نصب چیکار کنم 

عنوان خاصی رو باید سرچ کنم ؟

2706