2726
عنوان

اگه پسر خواهرتون دخترتونو بزنه ...

232 بازدید | 20 پست

دختر من ۴ سالشه. یکمم لوسه.

پسرای خواهرم ۹ و ۱۱ ساله ان.  اصلا بچه هامون با هم‌ نمیسازن. دختر من همه چیو برای خودش میخواد. پسرای خواهرمم خیلی عصبین. زیاد دعواشون میشه و  دخترم حرصشونو در میاره و اونا هم سر بچم داد میزنن و ... 

من همیشه میگم شما تو دعواهاشون دخالت نکنید. یا وقتی میگن این کوچیکتره بهش فلان چیزو بدید میگم ربطی به کوچیکیش نداره و باید به حق خودش قانع باشه

فقط سر اینکه بخوان بزننش خیلی حساسم. گفتم حق ندارید بزنیدش. 

الانم خونه مامانم دعواشون شد اونکه ۹ سالشه دخترمو کشید محکم و همه گفتیم‌ نکشش. بعد یهو یه لگد محکم به پای دخترم زد . منم عصبانی شد و داد زدم حق نداری بچه رو بزنی . گفت اون اذیتم میکنه. گفتم کارش اشتباهه و دعواش کن ولی حق نداری بزنیش. با داد و و بلند گفتم. 

خواهرمم قهر کردو بچشو برداشت رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون مال هم سن که دخالت نکنید ، نه ساله پنج ساله رو بزنه باید دخالت کرد اونم پسر دختر رو بزنه ،

منم‌رو همینش حساسم

این نمتونه بزنه که

بهشون رو بدم دم به دقیقه میزننش

بزرگه بارها بچهمو هل داده محکم و انداخته زمین ولی سکوت کردم.

ببینم اینطوری لگدش میزنن‌نمتونم ساکت باشم دیگه

بچه ان دیگه خودشون باهم راه میان به دخترت یاد بده از حقش دفاع کنه یا تو خلوت به اونا تذکر بده. دخالت ...

من به دخترم‌نمیگن کسیو بزن

تازه بخوادم دفاع کنه زور دختربچه ۴ ساله کجا  و پسر بچه ۹ و ۱۱ ساله کجا. همسن نیستن که

بهتر که رفت...بچه نه ساله کجا4ساله کجا...اصن 4ساله کل کل نداره

بخدا کل کل کنند. دعواش کنند. جیغ بزنن سرش 

فقط میگم من‌رو زدن حساسم

خواهرم‌همش با بچم کل کل میکنه خودش. یا میگه این لوسه و اله. هیچی نمیگم‌چون میبینم چقد دوسش داره و باز در کنار بهش محبت میکنه. 

ولی خوب رو یسری چیزها حساسم. چند روز پیش دخترم داد زد و خواهرم بلند بهش گفت مرگ. انقددد عصبانی شدم و به خواهرم بلند گفتم دیگه این حرفو تکرار نکن

نباید داد بزنی. بزرگتر ها فقط باید به بچه یاد بدید باهم خوب باشن و همو اذیت نکنن... حالا که دعوا هم کردن بازم باهاشون حرف بزنید. هر 2 رو که مقصر هستن دعوا کنید. چون طوری که شما میگید بچه شما هم بی تقصیر نیست. ب هر حال 2 هر بچه هستن این دعوا ها هست تا بزرگ شن. من. و پسر عموم عین موش و گربه بودیم بزرگ شدیم خوب شدیم باهم. هیچوقت هم مامان باباها بخاطر ما باهم دعوا نکردن. فقط باهامون حرف میزدن. 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
ن نباید اجازه بدی بزنه بچه ۴ساله رو  بیخود کرد ک زد خوبش کزدی وگرن زورشون زیاده میزنن دخترتو ...

آره همچین‌زد قلبم درد گرفت

رو بدم چپ و راست میزنن

کلا دوتا داداش همدیگه رو هم خیلی میزنن در حد داغون

نباید داد بزنی. بزرگتر ها فقط باید به بچه یاد بدید باهم خوب باشن و همو اذیت نکنن... حالا که دعوا هم ...

آره منم بد داد زدم

اصلا اونطوری زد حالم بد شد دیدم بچمو میزنه

خواهرمم ناراحت شد که داد زدم سر بچش

2706