2737
2734
عنوان

بچه ها پلیزز هلپ می👩‍🦯 (help me)

134 بازدید | 29 پست

سلام سلاطین ، میخوام برم تشک بخرم واسه تختم ، تشک یه نفره چه مارکی و نوعی بهترینن؟

من قصد دارم ک تشک فنری ای از نوع فنر منفصل بخرم

مارک رویا یا رویال نظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رویال

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738
مارک گورجس بدینگ

با این مارکات خوب همه رو سرکار میذاریا😁

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

رویا پنبه ای و خیلی راحتر از رویال هست

رویال ارزونتر 

من دوتاشم دارم اصلا قابل مقایسه نیس

عجیبه برام ملت گفتن رویال

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
پررام نشنیدم من چرا .. توی گوگل زدم بهترین مارک ها رویا و رویال و خوش خواب و گفت

الکی میگه🤣

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2706