2726

دخترم بدنیا اومدنی پنج روز بستری بود اونجا غربال گرفتن و زنگ نزدن

روز ۲۷تولذش بردم بهداشت گفتن بایذ تست بگیریم

امروز زنگ زدن که مشکوکه فردا بیار بازم ازمایش بده

عددش پنج بوده

دوباره ببر آزمایش من سر دخترم اسیر شدم بیمارستان گفت حساسیت به باقالی داره غربالگری بیرون گفت نداره دکتر گفت از قیافش مشخصه نداره آزمایشگاه گفت دوباره تکرار کن من تکرار نکردم تا یه سال باقالی نخوردم آخرم آزمایش دادم بیمارستان اشتباه کرده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از وقتی زنگ زدن دارم دیوونه میشم😭

نه بابا خودتو ناراحت نکن کجا آزمایش دادی من میگم بیمارستان خاتم به شوهرم گفته بود فاویسم داره همچنین ترسونده بودمون حتی نباید بوی باقالی بهش بخوره همشم الکی بود ببر یه جای دیگه آزمایش بده بعدم فکر کنم کم کاری تیرویید با قرص درست شه

نه بابا خودتو ناراحت نکن کجا آزمایش دادی من میگم بیمارستان خاتم به شوهرم گفته بود فاویسم داره همچنین ...

بهداشت ازمایش گرفت

بیمارستانم یه بار گرفت اما زنگ نزد بگه مشکوکه

سلام عزیزم

پسر من تو ۱۴روزگی تیروییدش11بود ک بردمش بهترین متخصص غدد نوزادان شهرمون و براش قرص لووتیروکسین تجویز کرد و گفت یکماه براش استفاده کنید و آزمایش ازش بگیرین و  بیاریدش دوباره.

الان  جواب آزمایشش اومد بشدت عدد تیروییدش برعکس شده اومده پایین یعنی قرص ها براش زیاد بوده؟ یا اینکه خودم فکر میکنم احتمالا کم کاریش موقت بوده و نیاز ب قرص نباشه دیگ؟

فردا نوبت دکترشو‌دارم ک آزمایشش رو نشون بدم.

فقط نگرانم تو این مدت که عدد تیروییدش اومده پایین و پرکاری شده به نوزادم ضربه نخورده باشه.

شما مشکل مشابه داشتی؟