2726
عنوان

نگرانم

113 بازدید | 10 پست

خانما تو اقدامم وامروز روز ۱۰ پریمه سه روزینی سوم و چهارم و پنجم مهر  از پماد برای رفع خارش و عفونت به دستور پزشک استفاده کردم از سه روز پیش زیرشکمم درد میگیره گاهی و منقبض میشه ترشحاتمم کرمی بدون بو و بدون خارش بوده امروز از ۷ صبح تا ساعت یک ظهر بیرون بودم کارداشتم خیلی کمردردگرفتم و زیر شکمم درد گرفت ۵ دقیقه هم مجبورشدم رو صندلی یخ بشینم اینم بگم ک لباسای گرم پوشیده بودم تااومدم خونه دیدم لباس زیرم خیسه خیسه سریع عوض کردم الان کمی روی دستمال ترشح کشدار چسبناک سفید بدون بو هست ولی دوسه تا حباب خیلی ریز درحد نقطه میبینم و هربار ک این کارو تکرار میکنم حباب هست ولی حباب های خیلی ریز اونم درحد سه چهارتا 

راستش نگرانم عفونته یا طبیعی هست؟؟

خارش خیلی خیلی کم دارم اونم نه از داخل ولی بو و ازاین چیزا نداره

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤

دکتر برو 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب برو دکتر دیگه... از این واضح تر؟ تاپیک خیانت و مادرشوهر این چیزا هم خیلی وزنه....من به شخصه نمی ...

😑😑😑خارش داخلی نیست ک 

چمیدونم والا گفتم شاید تجربه دارید میتونید کمکم کنید

خدا خیانتارو پربازدید ترکنه

ان شاءالله که هیچ کس خیانت نبینه و کسی هم خیانت نکنه

آمین من ک از خدامه ولی خیلی زیاد بازدید داره اصلا نی نی سایت شده سایت خانگی و خیانتو دعوا و قهرو درس و دانشگاهو ازاین چیزا 😑😑هرچی بیشتر بزاری پربازدید تر میشه🤨

چمیدونم والا خدا صبر بزرگی بده به اونایی ک سختی میکشن ولی خب دیگ داره از روندش خارج میشه