2726
عنوان

تنگ بودن مجرای ادرار پسر ۴ سالم

1301 بازدید | 21 پست

دوستان سلام 

پسرمو بردم دکتر فوق تخصص بیمارستان مفید گفتن باید باز بشه توی مطب با سر کردن من انجام میدم شما تجربه داشتین؟دکتر خوب که عالی باشه اگر میشناسین معرفی کنین تهران

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

پیش چن تا دکتر دیگه ببرش نذار میل بزنن براش همین اول

بذار مطمئن شن

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر فقط محمود سعیدا عالیه همین تو بیمارستان میلادم هست رایگانه عملش اونجا

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

واسه کودکان دکتر مصطفی شریفیان کارش خیلی خوبه تو زمینه مجرای ادراری و مثانه

تشخیصش عالیه اصلا کار الکی نمی کنه با بچه

اگه هم بچه نیاز به جراحی داشته باشه خودش میگه بهتون که ببرین پیش جراح

من از یک سالگی مریضش بودم واقعا کار غیر ضروری انجام نمیده

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
یه جراحی و بیهوشی کوتاه است و چند تا دونه بخیه میخوره

یه اورولوژیست بیسواد پول پرست میخواس همین کارو با من بکنه..

یه اورولوژیست بیسواد پول پرست میخواس همین کارو با من بکنه..

ب منم گفتن بخیه میخوره میل نمیزنم

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
دکتر فقط محمود سعیدا عالیه همین تو بیمارستان میلادم هست رایگانه عملش اونجا

همین‌کار رو‌کردین شما؟

یه جراحی و بیهوشی کوتاه است و چند تا دونه بخیه میخوره

تو بیمارستان مفید؟گفتن دردسر داره میشه توضیح بدید قبل و بعدش رو

همین‌کار رو‌کردین شما؟

نه من واصه ختنه کردن پسرم و دو بار بچم میلاد بستری شد مریضاشو دیدم عالی بور پرستارا گفتن بهترین دکتر میلاد واسه ختنه و...همینه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ب منم گفتن بخیه میخوره میل نمیزنم

ببینین روشش کلا اینه که بچه رو بی حس می کنن و چند بار میله های فلزی با قطرهای مختلف رو وارد مجرای ادراری می کنن تا گشاد بشه،ممکنه مجبور شه بخیه هم بخوره

تا الان ولی ندیدم روش دیگه ای برای گشاد کردن مجرا پیشنهاد بدن،تازه میل که آسون ترینشه هزار تا گرفتاری داره

ولی اصلا روش امنی نیست یعنی ممکنه مشکل بچه اصلا نیازی به میل زدن نداشته باشه و دکترا واسه راحتی کار این بلا رو سرش بیارن

واسه منم میخواستن میل بزنن،اما دکتر خودم خیلییی با این روش مخالفت کرد و گفت که اصلا اونا بدون انجام آزمایشات کامل میخوان فقط میل کنن تو مجرای بچه و گفت که مشکل من اصلا درمان نداره و میل فقط برام بیماریای جدید ایجاد می کنه

درسته عملش سرپایی و ساده اس ولی اگه آسیبی به مجرای ادراری بچه وارد بشه غیرقابل جبرانه،پس حتما اولش مطمئن شین که مشکلش چیه و اگه تنها راه درمانه بدین بهترین پزشک اورولوژیست انجامش بده

در کل عملای دستگاه ادراری به شدت حساسن

ببینین روشش کلا اینه که بچه رو بی حس می کنن و چند بار میله های فلزی با قطرهای مختلف رو وارد مجرای اد ...

دکتر خوب میشناسین تهران؟

دکتر خوب میشناسین تهران؟

من خودم پیش دکتر مصطفی شریفیان میرفتم از بچگی

متخصص کلیه و مجاری ادرار کودکانه

مشکل مثانه داشتم تشخیصش خوب بوده،از اونایی نیست که مریضو الکی درگیر کنه،اگه هم واقعا نیاز به جراحی باشه معرفی می کنه به پزشکایی که میشناسه

من خودم مشکلم مثانه نوروژنیک بود همین دکتر شریفیان تشخیص داد و کنترل کرد،دکترای دیگه الکی میگفتن تنگی داره میخواستن برام میل بزنن،درحالی که اصلا تنگی ای در کار نبود

2706