2726

سلام مامانیا روز بخیر یه سوال داشتم ازتون شربت نئوزینک رو چه موقع و چند میل به بچه هاتون میدین؟

دخترم ۴سالشه وزنش هنوز کامل ۱۴نشده کلا بدنش ضعیفه و شربت هم زیاد دادم بهش ۲سال پیش هم چکاپ داد مشکلی نبود بدغذاس خیلی 

گفتم شاید ژنتیکه خودمم بچه بودم همین بودم

تازه هم مریض بوده کلا حساس شدم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
بله
2
66%
خیر
1
33%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرمنم 14.قدش هم105.نئوزینک ندادم تا حالا ولی گاهی شربت های دیگه میدم بهشون

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
درسته بعضیا میگن معده اش بهم میریزه اما زینک رو دکتر گفت بهش بدم 

نه زینک باید ی مدت بدی بعد دوباره ندی و اینکه زیاد دادنش بلوغ زودرس میاره

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

شربت نده عوارض داره. چه ایرادی داره لاغره. سالم باشه لاغری که ایراد نداره. بهش آجیل بده بخوره. برای مغزش خوبه. تنقلات مضر نده. میان وعده بهش نده تا موقع غذا گرسنه باشه. غذایی که دوست داره بپز.

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
شربت نده عوارض داره. چه ایرادی داره لاغره. سالم باشه لاغری که ایراد نداره. بهش آجیل بده بخوره. برای ...

پسته و بادام یا بادام زمینی میخوره میوه هم میخوره میان وعده میوه میخوره یا یه بستنی دیگه تا ناهار

عزیزم حتما ببرش پیش دکتر تغذیه من خودم بچمو بردم دکتر خیلی تاثیر داشت. البته باید با تجربه هم باشه دکترش چون که ممکنه اگر با تجربه نباشه غذاهایی بده یا دارو هایی بده که بد تر بشه من خودم همین بلا سرم اومد ولی دکتر دومی که بردم پسرمو با کلی تحقیق رفتیم خیلی کارساز بود باعث شد که تو 2 ماه کامل 3 کیلو رو اضافه کنه اسم دکترمم محسن آخشته بود خواستی بهم بگو گلم شماره و ادرسشو بهت بدم عزیزم

عزیزم حتما ببرش پیش دکتر تغذیه من خودم بچمو بردم دکتر خیلی تاثیر داشت. البته باید با تجربه هم باشه د ...

چقدر خوب ینی واقعا 3 کیلو جاق شدن؟؟ ماشالا خیلی خوبه پسر منم فقط هله هوله می خوره هیچی غذا نمی خوره اگر میشه آدرس و شماره دکتر آخشته رو لطف کنی بدی خیلی ممنون می شم

اره عزیزممم ماشالا بچم 3 کیلو چاق شده خداروشکر  خیلیی خوبه خیلی خوشحالم که بچم بخور شده 

بله ادرسشو بهت میدم گلم : خیابان پیروزی، خیابان پرستار، میدان 13 آبان، ضلع شمال غربی، میدان درمانگاه دادمهر

شمارشم : 09981480088

عزیزم سلام من برای دخترم خیلی بد غذاست پدرمو درمیاورد با غذا خوردنش دو سالشه شربت ایم که شما دادید بهش دادم اما آخر به این نتیجه رسیدم که ببرمش پیش دکتر تغذیه خداروشکر خیلی بهتر شده من بردمش پیش دکتر آخشته خیلی دکتر خوبیه باتجربه است اگه خواستی بری شمارش و برات بفرستم

2706