2737
2739

اطرافم دیدم اکثر دخترا بیشتر جذب پسرای منفی میشن، خودمم همینطور...دست خودم نیس نمیدونم چرا پسرای مثبت برام جذابیتی ندارن 

و بیشترجذب پسرایی میشم ک زبون میریزن مثلا یبار با یه آقایی اشناشدم ظاهرا پسرخوبی بود ب مدت یه هفته چت کردیم ازنزدیکم دیدمش(قرارنذاشتیم اومد نزدیک خونمون چند دقیقه نگاش کردم 

اصلا ابراز علاقه نمیکرد فک کنم یذره هم خجالتی بود، برعکس بقیه پسرایی ک گاهی  میومدن پی ویم درخواست دوستی میدادن و زبون میریختن کلی قربون صدقه میرفتن و دروغ میگفتن قصدمون اشانی و ازدواجه...

ایشون همون اولش روراست بهم گفت میخواد دوست باشیم ی نفر توزندگیش باشه صادقانه گفت هدفش دوستیه و  ازدواج واینا در کارنیس

من دوس داشتم قربون صدقم بره عشقم عزیزم بگه،وقتی نمیگفت،برام جذابیتی نداشت با اینکه قیافشم خوب بود.

ودیگه ادامه ندادم، البته کلا خودمم با پسری دوست نمیشم فقط گاهی درحد چندساعت چت بعدشم بلاک.  (البته الان متوجه شدم نباید انتظار داشته باشم هیچی نشده پسره ابرازعلاقه کنه و این پسرایی ک اولاش قربون صدقه میرن همش دروغه حرفاشون)

الانم رو ی پسری کراش دارم ک همه دوستام میگن قیافش خوب نیس خودت سرتری وفلان... اما بازم روش کراش دارم حالاپسره بداخلاق دعوایی ورفیق بازه ولی برام جذابیت داره

کیا مثل منن؟ بچها من برا ازدواجم نگرانم میترسم انتخاب غلط کنم، اخه واقعا ظاهر و به دل نشستن طرف برام مهمه  و من فقط پسرای منفی به دلم میشینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس بنظر من پسرای مثبت جذاب ترن 😇

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2728

من از پسرای مثبت خوشم میاد 

ازون مذهبی ها

ازونا که سربه زیرن😁😁خواهرم خواهرم میکنن 😂😂😂

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2738
من از پسرای مثبت خوشم میاد  ازون مذهبی ها ازونا که سربه زیرن😁😁خواهرم خواهرم میکنن 😂😂😂

دقیقا منم😅✌

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2706