2726
عنوان

حنابندون

127 بازدید | 10 پست

مادر شوهرم برام ظرف حنا گرفته من اشتباها گیفت حنا هم سفارش دادم 

برا پخش تو‌  مهمونا باید کدومو‌ پخش کنم؟

ینی‌ظرف  دست نخورده بمونه فقط  برای دستای خودمون؟

💖

اره دیگه، یه ظرف فقط اماده میکنن دست عروس و داماد حنا میزارن،یه ظرفم گیفتارو میچنن که پخش کنن، یا میتونی کنار همون حنایی که میخوان دستت بزارن گیفتارو بچینی اگه جا میشه. 

مازندرانی هستی؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دیگه، یه ظرف فقط اماده میکنن دست عروس و داماد حنا میزارن،یه ظرفم گیفتارو میچنن که پخش کنن، یا می ...

لرستانیم 

شوهرم چیو بگیره که باهام بیاد ؟ من حنا اون شکلات؟ 

💖
من گیفتا رو بگیرم شوهرم ظرف حنا؟ ینی‌چجوری همزمان هر دو ؟ 

ببین گیفتار  که وا نمیکنن حنا درست کنن باهاش..اونا رو میبرن با خودشون مهمونا یجور قشنگیه وگرنه کسی نمیاد گیفتو وا کنه حنا درست کنه تو عروسی..تو گیفتارو پخش کن..بعد ظرف حنا رو اگه خواستی بگردون ..کسی خواس برداره..یا بعد اینکه آوردن و رقص و اینا کردید بزار رو میز خودت و اطرفیان هر کی خواس برداره

🖤
لرستانیم  شوهرم چیو بگیره که باهام بیاد ؟ من حنا اون شکلات؟

نه سبد حنارو بده دست شوهرت با هم برین پیش مهمونا یکی یکی از سبد بردار بده به مهمونا.

البته الان یه کار دیگه هم میکنن قشنگه،دیجی دخترای مجردو صدا میزنه برن دور عروس داماد حلقه میزنن هم با هم میرقصن بعد عروس همونجا گیفتارو میده بهشون خیلی قشنگ میشه اینجوری