2703
2553
عنوان

بچه های تاپیک آنومتریوز بعلت سنگینی تاپیک قبل بیاین توی این تاپیک

| مشاهده متن کامل بحث + 954883 بازدید | 50881 پست

سلام دوستای عزیز.خوبید؟؟؟

منم از این کیستای اندومتریوما دارم.تو یه شهر کوچیکم با حداقل امکانات و تجهیزات. سال گذشته یه حاملگی پوچ داشتم که سقط شد. بعدش تا ۴ماه جلوگیری کردم و اون موقع جراحی اپاندیس هم شدم. الان ۷ماهه اقدامم هنوز حامله نشدم😔 یه کیست تقریبا ۳سانتی دارم.تقریبا ۱سالونیمه فهمیدم کیست دارم.

شما بگید من چه کنم؟ عکس رنگی  و ازمایش ca125 و amh ندادم. شوهرمم ازمایش نداده.(یعنی دکترم نگفته فعلا)

دکتر آصف جاه فقط عمل میکنه یا دارودرمانی هم انجام میده؟؟؟؟ کدوم دکتر از همه بهتره؟؟؟

توروخدا جواب بدین.ثواب داره بخدا

یه سوال دیگه.عمل اپاندیس باعث چسبندگی میشه آیا؟؟؟!!

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤
سلام دوستای عزیز.خوبید؟؟؟ منم از این کیستای اندومتریوما دارم.تو یه شهر کوچیکم با حداقل امکانات و تج ...

عزیزم حتما برو یه دکتر خوب

با آندو هم میشه باردار شد به شرطی که دکترت خوب باشه

دکتر آصف جاه تهران و دکتر البرزی شیراز بهترینن

اگتتشخیص دادن باید عمل کنی حتما عمل کن

منم بعد پنج سال نازایی تحت نظر دکتر البرزی و با عمی بصورت طبیعی باردار شدم

زمانبندی خدا بی نظیراست نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار...ولی ارزش انتظار را دارد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما برو یه دکتر خوب با آندو هم میشه باردار شد به شرطی که دکترت خوب باشه دکتر آصف جاه تهران ...

ممنون که جواب دادین.خداروشکر که حامله شدی🌸

دکتر آصف جاه چجوری نوبت میده؟تلفنی ج میده؟؟

بعد اینکه عمل باعث چسبندگی نمیشه؟!

بچه ها سلام من اندومتریوز دارم دی ماه، بهمن و اسفند به فاصله ۲۸ روز میکرولین مصرف کردم ۱۳ اسفند تخمک کشی داشتم و ۱۷ اسفند نوبت امپول بود و باید میزدم دکترم گفت بزن. حالا الان که ۱۰ روز گذشته پریود شدم کسی تجربه ای داره؟ مگه این امپول جلوی پریود و نمیگیره ؟ من دو تا دفعه قبل پریود نشدم چرا الان شدم؟

در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن.     شرط اول قدم آن است که مجنون باشی💓💓
2456
ممنون که جواب دادین.خداروشکر که حامله شدی🌸 دکتر آصف جاه چجوری نوبت میده؟تلفنی ج میده؟؟ بعد اینکه ...

عزیزم از نوبت دهی دکتر آصف جاه خبر ندارم چون من تحت نظر دکتر البرزی بودم

من یک سال بعد عمل رفتم چکاب خوشبختانه چسبندگی نداشتم

زمانبندی خدا بی نظیراست نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار...ولی ارزش انتظار را دارد..

دوستان مجردی که فهمیدین آندومتریوز دارید به خواستگارتون گفتید؟

من عذاب وجدان دارم. بگم بهش احتمال نازایی دارم و یا ممکنه برای بچه دار شدن خرج زیاد کنه؟؟     نمیدونم باید با کسی ازدواج کنم ک بچه نخواد یا با کسی ک بخواد زود بچه بیاریم گیج شدم 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
سلام دوستای عزیز.خوبید؟؟؟ منم از این کیستای اندومتریوما دارم.تو یه شهر کوچیکم با حداقل امکانات و تج ...

سلام صدف جان

دیدم که باردار هستی. خیلی خوشحال شدم برات و بهت تبریک میگم. انشالا به سلامتی و خوشی بقیه ی دوران بارداری را پشت سر بگذاری.

میشه لطفا از تجربه ات بگی؟ بالاخره چطور باردار شدی؟ عمل کردی؟ ivf کردی؟ پیش چه دکتری رفتی؟ خلاصه هر اطلاعاتی که بتونی درمیون بگذاری کمکی هست برای من و بقیه

ممنون

سلام صدف جان دیدم که باردار هستی. خیلی خوشحال شدم برات و بهت تبریک میگم. انشالا به سلامتی و خوشی بق ...

سلام گلم. ممنونم زنده باشی. انشاالله قسمت شما و همه دوستانی که چشم انتظارند

من هیچکار نکردم و فقط به خواست و لطف خدا این موهبت نصیبم شد

بعد از یک سال اقدام حامله شدم

تنها کاری که کردم یک دوره از داروی گیاهی آندوما استفاده کردم.و هنوز دوره‌ی درمانم به پایان نرسیده بود که فهمیدم باردارم. به شما هم توصیه میکنم از این دارو استفاده کنید. اگر براتون فایده نداشته باشه حداقلش اینه که ضرر نداره

پیجشون اینه: avicenna.parsi

2714
سلام صدف جان دیدم که باردار هستی. خیلی خوشحال شدم برات و بهت تبریک میگم. انشالا به سلامتی و خوشی بق ...

کارهای دیگه که کردم این بود

تو پریودی روزی نیم ساعت روی آجر داغ مینشستم

دوسین و جوانه گندم مصرف میکردم

همین☺

سلام گلم. ممنونم زنده باشی. انشاالله قسمت شما و همه دوستانی که چشم انتظارند من هیچکار نکردم و فقط ب ...

خیلی ممنون عزیزم که جواب دادی و ممنون از دعای خیرت.

چقدر خوب که طبیعی باردار شدی. 

برات بهترین آرزوها را دارم.

خیلی ممنون عزیزم که جواب دادی و ممنون از دعای خیرت. چقدر خوب که طبیعی باردار شدی.  برات بهتری ...

چرا کسی اینجا نمیاد از نتیجه عمل آندو و باداریش بگه .چرا اینقدر سوت و کوره 

چرا کسی اینجا نمیاد از نتیجه عمل آندو و باداریش بگه .چرا اینقدر سوت و کوره 

اکثرا رفتن توی گروه های تلگرام و واتس اپ. آره خیلی بده که اینجا ساکت شده و تجربیاتشون کمتر به اشتراک گذاشته میشه.

سلام

من ۳ ماه بعد از سزارین دومم،دیدم سمت چپ زیر شکمم درد شدیدی دارم

بعد از چند وقت اون درد شدید خوب شد ولی همچنان سمت چپم احساس سوزش یا گرفتگی میکنم

ممکنه رو بافت سزارینم اندومتریوز زده باشه؟درمانی داره؟

من اندو شدیدم.لگن و روده و ...رو گرفته

خرداد پانکچر کردم.دو دوره دیفرلین زده بودم قبلشم یک ماه وروژست کیستم کوچک شده بود.گفتن بیا پانکچر بعد انتقال.۱۵تا تخمک تشکیل شد ۱۰تاش بالغ بود ولی یه جنین هم تشکیل نشد.

سال جدید دوباره پانکچر میشم و عمل و انتقال.البته اگه جنین تشکیل بشه.سال جدید ۳۵ساله میشم.

2706