2726
عنوان

سوال درباره دوست پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 43 پست
اخیییی کادو گرفتت عالیععع اصن 

ارع مث ....ذوق کرده بودم😂😂😐

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اخههه وظیفشع خب بالخره یعنی ارزش ندارم در حد یه سوغاتی گرفتن براش 

وظیفش نیس

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
بستگی داره اگه وضعش خوب باشه میگم اگه زیاد دوسش نداشته باشم و قصدم ازدواج نباشه میگم در غیر این ...

من قصدم ازدواجه اما اون نه ....وضعشم خوبه در حد یه سوغاتی دیگه ...ماشینش تیگو ۵ نداره یه سوغاتی بیارههه؟

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

من خودش حواسش هس میاره ولی خب اگ چیری ازونجایی ک میخاد بره نیاز داسته باشم حنما میگم 

تو نی نی سایت هرکی هر ویژگی ظاهری داره شدیدا اصرار داره که مردای ایرانی اون مدلی دوس دارن باشه بابا شل کن 🥴من قدم ۱۷۰و وزنم ۶۶،۲۰۰ همیشه دوست داشتم ۵۹کیلو باشم ،هر روز بدنسازی کار میکنم و میخوام با کالری شماری به هدف اولم ینی ۶۳برسم امروز ۲۵/۹/۱۴۰۰ ۶۴کیلو شدم امروز ۱۵/۱۱/۱۴۰۱ و منی که ۵۴ کیلو شدم😁
خودش شعور داشته باشه میاره.‌اگر نیورد یعنی شعور نداشته 😁

دقیقااا میخام قهر کنم نیاورده🤣

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

برا من سوغاتی اورد از شمال رفتیم بیرون ی پلاستیک پر کلوچه و لواشک 

بهش گفتم الان نمیتونم ببرم خونه بزار باشه سری بعدی ک دیدمت میبرم خونه اون موقع میگم دوستم اورده

دگ رفتتتت ک رفت سری بعدی هم ک همو دیدیم اصن ب روس نیاورد ک برام بیاره😂😂فامیل دورم بود

من ولی اصن ب روش نیاوردم ب نظرم ارزششو نداشت

چرا اخههه؟چطور من براش ۱۰۰ تا کار انجام میدم بعدا اون یه سوغاتی نمیتونه برا خوشحالیه من بیاره 

اون خودش باید بدون اینکه تو بگی شعورش برسه اصن لازم نیس که تو بگی عزیزم.

اگه خودش شعور داشته باشه برات سوغاتی میاره

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
اره وظیفش نیس اما اینجا وظیفشه تو رابطع ی ما...

تو خیلی کادو میدی؟

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2706