2726
عنوان

بد حرف زدن خواهرم

596 بازدید | 49 پست

دیروز رفتم خونه مامانم ، خواهرام اونجا بودن مدلشون یجوری ک وقتی باهم اوکی باشن من طرد شده میکنن وقتی کات باشن میان طرف من ، 

هیچی شوهرش اونجا بود تا پامو گذاشتم اونجا جلو شوهرش بهم خندید گفت هه ی لحظه فکر کردم سرندیپیتی اومده تو این چه قیافه ایه ، چون مژه کاشته بودم ، 

گفتم وا خوبه که خودم دوسش دارم ، و اون یکی هم خندید گفت نمیذاشتی و...مسخره کردنم ، از صبح بیرون بودم مامانم گفت برو غذا بخور رفتم نشستم ی چیزی بخورم اومدن آشپزخونه ک ما کارا رو کردیم ما خونه مامان تمییز کردیم ما پدرمون درومده و....گفتم خب من ک روحم خبر نداشت می‌گفتید بیام گفت ،گفتن نداره خودت باید میومدی ، اومدم ی قاشق بخورم غذا ،تیکه انداخت کمتر بخور بابا ،

کلی تیکه بارونم کردن، فرداش تولد شوهرم بود خواهرم مونده بود خونه مامانم ،رفته بودیم ی دور زدیم گفتم به مامانمم ی سر بزنیم ، هرچی در زدیم وا نکرد آخر همسایه در باز کرد رفتیم بالا خودش زد به اون راه ک نشنیدم و اخم کرد ک چرا اومدی خبر ندادی و شال منو بدید بهم رفت تو اتاق در کوبید بهم آخرش هم اومد بیرون از اول تا آخر با بچش کلش کرد تو گوشی و هر هر کر کر چون ما بچه نداریم مثلا دست رو نقطه ضعف ما بذاره😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واااا

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

یه نقطه ای.یه کامایی ، استفاده کن بین جملاتت تا متوجه بشیم چی گفتی

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2706