2157
2106
عنوان

سهمیه دارا!

198 بازدید | 42 پست

سهمیه بده مزخرفه کسایی که سهمیه استفاده میکنن حق بقیه رو میخورن و بی وجدانن

میخوام بترکم.چرا نی نی یارا انقد طول میدن تا کاربری رو لغو کنن  

https://harfeto.timefriend.net/16304966469020

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

یکی از فامیلامون سهمیه خوبی داشت 

چی قبول شد

تینا هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩💃🏿🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا ✌😐تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2149
الان این ختم به ترکیدن میشه؟

نه فقط متنبه میشی😅

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
2050
دیگه با سهمیه قبول نشدن نوبره رتبه رو صدبار میبرن زیر رادیکال اخرم ازش یه صفر میندازن

نه نه اصلا ربطی نداره

طرف خودشم باید بخونه

مثلا یه همکلاسی داشتم رتبه بدون سهمیه شده بود جهارصد

با سهمیه شد صد

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔
خسته شدم دوست ندارم کاربریمو چند نفر میشناسنم

خب ولش کن اگه دوست داری بیای با یکی دیگه بیا

مواظب باش لو هم نری

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
نه نه اصلا ربطی نداره طرف خودشم باید بخونه مثلا یه همکلاسی داشتم رتبه بدون سهمیه شده بود جهارصد ب ...

چهارصد هم خودش افتخاره. هرجا میخواست قبول بشه میشد باهاش

نه نه اصلا ربطی نداره طرف خودشم باید بخونه مثلا یه همکلاسی داشتم رتبه بدون سهمیه شده بود جهارصد ب ...

خب همین همکلاسیتون شانس قبولیش رفته بالا

بعدم ربطی نداره.19هزار منطقه 3 رو کرده بودن 900

بنظرت 19 هزار منطقه 3 خیلی درس خونده و کشته خودشو؟

2143

اره دیگه اینا فکر میکنن مثلا ۴۵۰۰۰ رو سهمیه میکنه جهارصد 

درحالی که اینطوری نیست

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔

درسته باید بخونی نه که بی هیچ اطلاعاتی نخونده کنکور بدی.میان میگن طرف هیچ درس نخوند فقط باسهمیه پزشکی قبول شد.پس من چراباوجود شاگرد زرنگی وکلی خوندن پزشکی نیاوردم به صرف سهمیه داشتن!

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

خیلی میخواست مفتخر بشه سهمیه استفاده نمیکرد

الان مثلا 400 منطقه 3 پزشکی اصفهان نمیاره ولی 100 سهمیه دار میاره

خب این الان تاثیر نداره؟

خب همین همکلاسیتون شانس قبولیش رفته بالا بعدم ربطی نداره.19هزار منطقه 3 رو کرده بودن 900 بنظرت 19 ...

نههه بابا

شما خودت دیدی؟ 

2051