2733
2734

من نمیدونم الان تو ذهن این چی میگذره ولی من بودم جای ایشون خیلی وقت پیش میومدم سمت شما

فعلا وایسین چند روز اضافه تر شاید فرجی بشه برگرده ولی تهشم اینه که خودتونو دور از جون کوچیک نکنید برای طرف

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
سلام انشالله بر میگرده شایدم همون گفتین برو یکم جدیش گرفته قضیه رو  نه وایسین فعلا یه چند ...

ینی نرم خودم پیم بدم بهش پس نه؟

من هرروز منتظرم ک برگرده براهمین میخوام یچیزی بفهمم حداقل منتظرنباشم تکلیفم مشخص باشه 

اخه پیجم مشخص نبود فیکه بازم

تاکی وایسم من؟

بعد اینکه من شمارشو زدم توگوشیم ازتو تلگرام دیدم شمارمو داره باز شمارشو پاک کردم پسرا همینطوری شماره نگه میدارن یادلیل خاصی داره؟

همش هرروز دلیلای مسخره میارم خودمو قانع کنم ک برمیگرده😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم الان تو ذهن این چی میگذره ولی من بودم جای ایشون خیلی وقت پیش میومدم سمت شما فعلا وایسین ...

اره اگه برم کوچیک میشم دوستم جوگیرم کرد گفت پیم بده 

پس پیم نمیدم شما مشورتات بهتره

نه پیام ندین ببینیم خودش میده یا نه

میفهمم میدونم فعلا چند روز وایسین عجله نکنید

همون درخواست که قبول کرده جای سواله

وایسین یه چند روز فقط اضافه تر

دلیل که میتونه علاقه باشه یا میتونه همینطوری اصلا نخواسته پاک کنه یادش نبوده نمیدونم ولی بیشتر اینه که خواسته شمارتون باشه

وایسین چند روز من درک میکنم حالتونو ولی صبر داشته باشید

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2731
اره اگه برم کوچیک میشم دوستم جوگیرم کرد گفت پیم بده  پس پیم نمیدم شما مشورتات بهتره

آره دور از جون خودتونو کوچیک نکنید از من نصیحت به شما 

وایسین معلوم میشه قضیه 

هر چی باشه این چند روز باید اتفاق بیوفته

نه پیام ندین ببینیم خودش میده یا نه میفهمم میدونم فعلا چند روز وایسین عجله نکنید همون درخواست که ق ...

باشه وایمیسم ببینم چی میشه 

ینی چی جای سواله قبول کرده؟

ببخشید من هی مزاحم شما میشم همش

باشه وایمیسم ببینم چی میشه  ینی چی جای سواله قبول کرده؟ ببخشید من هی مزاحم شما میشم همش

خواهش میکنم مراحمین 

این که فالوش کردین درخواستتونو قبول کرده این میشه مثلا ممکنه دقیق نمیدونم شاید اصلا بهتون فکر نمیکنع

من اینو میگم ولی خدانکنه این باشه

2738
باشه من بازم صبر میکنم🌷🌷

خب خوبه فعلا صبر صبر صبر همین 

تا خبری بشه ازش 

میگم اگه حتی کوچکترین حسی داشته باشه باید برگرده

اره فعلا صبر کنید🙏🙏

اخه پیج فیکش مثل پیج واقعیه  ولی شاید براش مهم نبوده درسته

میدونم 

احتمالش هست ولی قطعا نمیتونم بگم که مهم نبودین براش یا نیستین 

زمان مشخصش میکنه فقط 

اوکیه وایمیسم🙂

اره حتما

درسته بازم تااخر ماه وایسم؟

الان ۲۵ هستش وایسین یه ۱۰ ۱۵ روزم ضرر نداره

2706