2726
عنوان

اقدام به بارداری

218 بازدید | 12 پست

سلام تخمک گذاریم میوفته دقیقا شبای قتل چه کنم اقدام برم نرم؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبای قتل منظور ۲۸ صفره 

آره گلم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
گناه نیس ب هیچ عنوان 

واقعا؟؟؟

آره گلم

خوب یه شب ۲۸ صفر نکن بقیه روزا بکن یکشب درمیونه دیگه اونشب نکن فردا شبش حتمان داشته باش

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
شبهای شهادت هیچ مشکلی نداره تو اینترنت هست سرچ کن ،اونی که میخاد اقدام کنه و عجله داره بنظرم باید اق ...

الان زنگ زدم سوالات شرعی مشهد گفت اشکال ندارم واسه بارداری

خوب یه شب ۲۸ صفر نکن بقیه روزا بکن یکشب درمیونه دیگه اونشب نکن فردا شبش حتمان داشته باش

خب تحت نظرم باید همون یه شب اقدام داشته باشم

خب تحت نظرم باید همون یه شب اقدام داشته باشم

جنسیت برات مهمه ک همون شب برات مهمه ؟یا سنو دادی یا با کیت جلو میری 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
الان زنگ زدم سوالات شرعی مشهد گفت اشکال ندارم واسه بارداری

اخه ادم خودش دلش نمیاد یه احساس گناه پیدا میکنه خوب اگه خدا بخواد میگیره اونشبو نکن شد ک مبارکه نشدم ماه بعد