2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سیب زمینی چهار قا چکن بریز توش بعد بیس دیقه در بیار 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
باید بندازم بپزه یا نه؟  چون پخته خاموشش کردم😅

اگر خاموش کنی که اصلا نمیره به خورد سیب زمینی، چندتا قل بخوره

.                                                                  
2738

سلام خوبی؟ شهادت پیامبر (ص) رو تسلیت میگم.

من لوبیا چیتی رو اینجور درست میکنم: اول لوبیا رو به مدت دو سه روز توی اب نگه میدارم و هر چند ساعت آبش رو عوض می کنم.در مرحله دوم گوجه ها رو سرخ میکنی با پیاز و با ادویه جات و نمک و فلفل قاطی میکنی بعد رب میریزی.میذاری قشنگ باهم سرخ بشن و اماده. در مرحله سوم، لوبیاهایی که تو ابن رو میاری تو قابلمه،ااب شیرین رو روش میریزی و بمدت دو سه ساعت (بسته به حرارت) قشنگ بپزن.مرحله چهارم میای گوجه های سرخ شده ات رو رو لوبیا میریزی و قاطی میکنی و بمدت یه ساعت صبر میکنی پخته بشن.

مرحله پنجم غذا اماده میل کردنه،میل بفرما.خوشمزه است.

سلام خوبی؟ شهادت پیامبر (ص) رو تسلیت میگم. من لوبیا چیتی رو اینجور درست میکنم: اول لوبیا رو به مدت ...

دقت کرده باشین داخل تایپیکتون گفتم پیام نفرستین اگر فراموش کردین لطفا مراجعه کنین به تایپیک قبلیتون 

🫱🏽‍🫲🏻be yourself