2733
2734
بابای نازنینم عشقم عمرم عاشقتم
امروز صبح از پیشمون رفت دارم داغون میشم قلبم داره میترکه
تو رو خدا براش دعا کنین
اگه تونستین برای شادی روحش و آرامشش یه فاتحه بخونین یا یه صلوات بفرستین
ممنونم از همتون
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم دوستان از بس داغونم اومدم اینجا انگار دنیا سنگینیش رو سر منه اصلا نمیتونم باور کنم
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2738
از بعد از ظهر تا حالا فقط دارم بلوزشو بو میکنم
من درکت میکنم.50روزپیش منم همین مصیبت و کشیدم خیلی سخته ولی ارومتر میشی.اما خاطراتش هر لحظه ادمو داغون میکنه.خدا صبر بده.
هـمه چیـزها گفـته شــده اند، ولــی چــون گــوش شنــوائی نبــوده ، پیـــوسته بــاید از نـــو گـفــت
لگنش شکست 2 ماهه پیش و عمل شد
دیروزم خوبه خوب بود
صبح جسم یخ کرده شو دیدم الهیییییی بمیرم براش قربونش برم خیلییییییی سخته فردا خاک سپاریشه تو رو خدا یادم کنین و براش صلوات بفرستین
روحش شاد.25خرداد من حال تو رو داشتم.عزیزم باورش حالا حالاها برات سخته.خدا صبرت بده.
همسفر در راه ماند.......زندگی سخت است.......لیک در سفر باید بود بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید.
2706