2726
عنوان

چرا همچین فکری دارم😑

175 بازدید | 10 پست

مامانم نزدیک ۵۰ سالشه میگه مریض ها تا ظهر خوابه کاری ندارم شاید واقعا مریضه دکتر میره دیس کمر داره نمیتونه روی پاوایسه چون از همون قدیم می‌خوابید عادتشه.منم همه کارای خونه میکنم همه کار ها .بابام خداروشکر سالم وباز نشست شده اما سرکار آزار خودش داره میره و حالش بهتر  از مامانمه!

یه وقتایی میگم من اگه عروسی  کنم یه روز کی میخواد کارای خونمون کنه😑مامانم حداقل ی غذا درست کنه!

جارو و بقیه چیزا نکرده از خیلی زمان قدیم  چون ۵  تا دختر بودیم کاراش کردیم😑

میگم من تا آخر عمر بخاطر اینکه کارای مامانم اینا بکنم هیچوقت عروس نشم حالا کاری ندارم تا عروسیم ۴.۵ سال دیگه اس اما خب دغدغه ام هست

نظرتون چیه؟😑

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجبورمیشه خودش کاراشوبکنه

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  
2728
خواهرتون هر هفته یکی بیاد کمک دستشون باشن

نمیان خب نمیدونم چرا 

اونا رفتن سر زندگی  خودشون نهایت هفته ای ی بار بیان دوساعت بزن

من خودمم شاید بخوام راه دور ازدواج کنم

عزیزم مامانم منم مریضه هزارجور قرص میکنه همش میخوابه ومنم اعصابم خورد میشه  ولی دست خودشون نیست البته که ما هم چهرتادختریم وهممنون توسن ازدواج  وپدرمم فوت شده شده مامانتو مجبور کنی که بلند شه یه کاری بکنه بکن چون عادت میکنه به این روش وبنده خدا دوروز دیگه که شما نبودین نمیتونه کارای خودشو انجام بده سنشونم اخه اون قدی نیست که اینجوری بکنن ولی دست خودشونم نیست 

زن زندگی آزادی
عزیزم مامانم منم مریضه هزارجور قرص میکنه همش میخوابه ومنم اعصابم خورد میشه  ولی دست خودشون نیست ...

الان شما مادرتون خودش کارای خونتون میکنه وقتی عروس شدین؟