2733
2734
عنوان

کرونای کودکان

126 بازدید | 24 پست

خانوما میشه کمکم کنید من خودم یه کرونای خیلی سخت روگذروندم البته هنوز ۱۰روزه ولی خیلی حالم بدبود وهرروزبیمارستان بودم چون دورازخانواده هاییم خودمو تواتاق قرنطینه کردم وماسک مرتب رودهانم بود اما بچه هامم درگیر شدن بزرگه خوبه راحت مایعات میخوره ودارو ولی کوچیکه تب شدید داره گلوش درد میکنه امادریغ ازیه قاشق شربت دیگه واقعا بریدم دکترم میبریم انقدر جیغ میزنه همه میان نگاه کردن آخرش دکترمیگه ببرین اروم شد بیارین قبلا به خاطرفاویسم یه هفته بستری بود وچندباری خونشو عوض کردن دیگه میترسه ازدکتر حالا کسی هست راهنماییم کنه چیکارش کنم چطورداروبهش بدم هزارتاجایره کارتن هرکاری میکنم میگه نه

ای جانم انشالله هرچه زودتر خوب شه عزیزم

بخاطر مریضیش بیقراری میکنه من خودم با اینکه بزرگ بودم کرونا گرفتم خیلی بیقراری میکردم مثل بچه ها گریه میکردم

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص اگه داره پودر کن قرص و بریز تو غذاش یا ماست

شربت هم بریز تو چایی یا آبمیوه

به هیچ عنوان نباید قرص و شربت رو با شیر بخوره خطر داره

آدمو غصه هایی پیر میکنه که هیچکی ازشون خبر نداره:)
2731
انشالله حال همتون خوب بشه و لباس عافیت بپوشین عزیزم شربتشو داخل آب یا آبمیوه امتحان‌ کردی بریزی هم ن ...

ممنونم عزیز دلم نه امتحان نکردم فکرخوبیه حتما امتحان میکنم

باشه حتما همین کاررومیکنم ممنون اصلا به فکرم نرسید

اره همین کارو بکن اگه دیدی شربت بازم‌نمیخوره شربتو بریز تو سُرَنگ دراز کن بچرو دهنشو بگیر بزور بریز تو دهنش یکم دست و پا نیزنه ولی مجبوره قورت بده

ای جانم انشالله هرچه زودتر خوب شه عزیزم بخاطر مریضیش بیقراری میکنه من خودم با اینکه بزرگ بودم کرونا ...

ممنونم انشالله سلامت باشید تقصیرمن بود گرفتم بچه هامم اذیت شدن البته بخداباهیچکی رابطه نداریم دکترمیگه ازمرکز واکسیناسیون گرفتی

2738
اره همین کارو بکن اگه دیدی شربت بازم‌نمیخوره شربتو بریز تو سُرَنگ دراز کن بچرو دهنشو بگیر بزور بریز ...

نمیدونین چه مقاومتی میکنه انقدر لجبازه شاید داروانقدرهم بدنباشه ولی اصلا کاری میکنه تودهنش نگه میداره ۱۰بارم بدم میریزه بیرون

اره همین کارو بکن اگه دیدی شربت بازم‌نمیخوره شربتو بریز تو سُرَنگ دراز کن بچرو دهنشو بگیر بزور بریز ...

براتون آیت الکرسی وتوحیدخوندم انشالله حاجتتون برآورده بشه

نمیدونین چه مقاومتی میکنه انقدر لجبازه شاید داروانقدرهم بدنباشه ولی اصلا کاری میکنه تودهنش نگه میدار ...

شربتو که ریختین تو دهنش در عرض یک ثانیه دماغشو بگیرین فشار بدین مجبوره شربتارو قورت بده که نفس بکشه و اینجوریه که شربت خورده میشه

ما بچهایه فامیلمون مامانشون این کارارو میکردن

ممنونم انشالله سلامت باشید تقصیرمن بود گرفتم بچه هامم اذیت شدن البته بخداباهیچکی رابطه نداریم دکترمی ...

اشکال نداره عزیزم ما خانوادتن خلی مراعات میکنیم همه خانوادم گرفتن

انشالله حال کوچولوتم خوب میشه نگران نباش چند وقتشه

زردی داشت خونشو عوض کردی؟

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات
براتون آیت الکرسی وتوحیدخوندم انشالله حاجتتون برآورده بشه

وای مرسیییییی عزیزم منم شهادت میخام برم حرم امام رضا حتماااا براتون دعا میکنم💚💚💚🙏🙏🙏❤❤❤ 

اشکال نداره عزیزم ما خانوادتن خلی مراعات میکنیم همه خانوادم گرفتن انشالله حال کوچولوتم خوب میشه نگر ...

ممنونم انشالله سلامت باشین ،نه باقالی خورد البته قبلشم چندباری خورده بود ولی اینبار فاویسم خودشو نشون داد ۴سالشه

وای مرسیییییی عزیزم منم شهادت میخام برم حرم امام رضا حتماااا براتون دعا میکنم💚💚💚🙏🙏🙏❤❤❤ 

التماس دعا دارم خیلی برای پسرام دعا کنید زود خوب شن اسمشون طاها وطاهر ممنونم ازلطفتون😭

2706