2410
2553

سلام خانوما .خوب هستین .

میخام یکم کمک نقدی جمع کنم واس ی نیازمند ک خیلیییییی نیاز دارن .

بخدا وضع خودمم تعریفی نداره ولی دلم واس اینا میسوزه 

ی پیرمرد پیر زنن ک خیلی پیرن .

خواهشن اگه کسی میتونه کمک کنه .

لطفا دوستاتونو یا هرکسی میشناسین اد کنین تو تایپیک .

هر کس هر کمکی میتونه بکنه .حتی ۱۰ هزارتومن یا ۵ هزار تومن .

فقط میتونم بگم ک اونا خیلی دعاتون میکنن .

اگه کمکی از دستتون برمیاد انجام بدین .

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

اقا جان،ی سوال‌..

پدر مادری که جدا شدن و بچه با مادرشه با کله حضانت،لازمه موقع ثبت نام کنکور ادرسه پدرشم بده؟؟؟؟؟؟

با پدرش کلا زندگی نمیکنه

اصلا تو فرم ثبت نام هست؟

اینجور تاپیکایی ممنوعه الان نی نی یار میاد سراغت

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا جان،ی سوال‌.. پدر مادری که جدا شدن و بچه با مادرشه با کله حضانت،لازمه موقع ثبت نام کنکور ادرسه ...

نه لازم نیست

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2456
عععع نمیدونستم . اخه کار بدی نمیکنم

دیگه قانون اینجاست😄

2714
اصلا تو فرمن نمیخوان،درسته؟

نه نهایتا آدرس محل زندگی میخوان.اینحور نیست که فقط آدرس پدر یا مادر بخوان

به کمیته امداد معرفیشون کنین

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو