2737
2734
عنوان

عکاس عروسی

112 بازدید | 8 پست

سلام ما پارسال یه خاطر کرونا قرار بود عروسی بگیریم ولی نشد و فقط رفتیم باغ واسه عکاسی و یه روزم فرمالیته داشتیم 

هنوز از اون موقع تا حالا عکسامونو حاضر نکرده 

هر بارم که تماس میگیریم امروز فردا میکنه

دیگه واقعا خسته شدم از دستش 

چیکار کنم به نظرتون

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

اگرادرس حضوری یامکانی داره بریدحضوری بهش بگید

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

خدایی یکساااالهههه؟؟؟؟؟ من بودم پدرشو درمیاوردم عکس عروسیه هاااا بگوازت شکایت میکنم 

یه حاجت خیلی بزرگ دارم لطفا برام صلوات بفرستین ریپ بزنین یا لایک کنید تا منم بفرستم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه تو اینستا دو نفر رو به جای من فالو کنید ؟

بعد هرچی استوری و پست گداشت اسکرین بگیرین برای منم بفرستین 🙏🙏🙏

اینستا ی امکان جدید دار ی نفر رو بلاک کنی هرچی با اون گوشی پیج فیک بسازه باز بلاکی 

یکیش فامیل دوره که فضولم دلم میخواد بدونم چیا میزاره🤣

لطفاااا کمک کنید 

تاپیک های قبلی که درباره دعوا هست مال خودم نیست مال ی کاربر دیگه است کاربری مو بهش قرض دادم

آتلیه ها اعصاب آدمو خرد میکنن. انگار میخوان چکار کنن. شکایت کن. چون یکسال خیلی زیاده. همون فایل خام رو بگیرید جای دیگه بدید درست کنه. امیدوارم باهاش تسویه نکزده باشید.

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
آتلیه ها اعصاب آدمو خرد میکنن. انگار میخوان چکار کنن. شکایت کن. چون یکسال خیلی زیاده. همون فایل خام ...

نه نصفش مونده

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2738

اگه الانم با وجود دکترای خوب برای پروتز و لیفت سینه، سینه های کوچیک و افتاده داری، بهتره یه فکری کنی!

بهت پیشنهاد میکنم نمونه کارای واقعی از عمل زیبایی سینه رو ببینی بعد تصمیم بگیری.

https://www.instagram.com/dr.sohrabmoradi/

برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیر:

09127906020