2726
عنوان

وای چرا تایپک قبلمو ترکوندین

71 بازدید | 8 پست

واقعا متاسفم برا بعضیاتون مگه حرف بدی زدم

یعنی فقط برا تون ارزوی موفقیت دارم😐

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگزنخورد اب زمینی که بلند است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلامت باشی

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2728

واااا شاید بقیه نخوان موفق باشن

چ آرزوها واسه آدم داریناااااا

منطق گزارش زنا  

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

من موتورم روشن نشده تایپکمو بزار برلی حذف چه حوصله داشتن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
چی بود تاپیکت

بابا ما یه نزری داریم ۲۸ صفر تو مدرسه دوران دبیرستانم خوب حالا ما منتطقه سفید بود بجه ها هم میان مدرسه ما هرسال ۲۷ اون موقعه ها نزر رو میدادم 

بعد امسال مدیر مدرسه زنگ زد به من که پول کم اوردیم اگر میشه به کسی بگین که کمک کنه برا دیگ نزری

من اینو گفتم گفتم اگر کسی نزر داره بتونه اینجا نزشو بده خوبه بهم بگه

خلاصه چشت روز بد تبینه برگشتم دیدم تاپیک تعطیل شده

دورغم نگفتم‌که گفتم براشون عکس میگیرم

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگزنخورد اب زمینی که بلند است