2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم دختر خاله من انجام داد پیش خانم دکتر الهام پور مطرود خیلی خیلی راضی بود هم از هزینش همم از خانم دکترش خیلی حرفه ای بوده الانم 5 ماهه بارداره از طریق همین ivf خواستی گلم بهم بگو شماره و آدرسشو ازش بگیرم بدم بهت

2728
سلام گلم دختر خاله من انجام داد پیش خانم دکتر الهام پور مطرود خیلی خیلی راضی بود هم از هزینش همم از ...

کجاست ادرسشو میگی یا شمارشو

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون

من الان باردارم با روش ای وی اف  همون بار اول هم مثبت شد 

یزد رفتم پیش دکتر افلاطونیان

هزینه هم برای انتقال جنین حدودا پنج شد البته من آزاد حساب میشه هزینه هام دفترچه بیمه ندارم

تخمک کشی و فریز جنین ها هم بسته به تعداد تخمک و جنین تشکیل شده حساب میشه برای من شد نه میلیون 

این هزینه ها بدون هزینه داروها اینقدر شد 

خدایا راضیم به رضای تو🤲🤲🤲

برای IVF مهمترین موضوع انتخاب دکتره به نظرم

پیش یه دکتر خوب برو حتما خیلی ها از دکتر خوب نتیجه گرفتن مث دختر خالم که رفت پیش خانم دکتر صالح پور و عالی بود به منم گفت برم

منم رفتم و بی نظیر بودن خانم دکتر مهربون خوش اخلاق و با مهارت بودن واقعا