2726
عه کدوم قسمتش

همون قسمت اول ک غریبو داشتن میبردن بیمارستان تو خونه گفت 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناهید کوچیکه فقط برام عحیب بود چرا دختراشون دکتر نشدن من بیشتر پسر بزرگه رو دیدم کوچیکه کدوم بود😁

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2728

منم خیلی این سریال رو دوس داشتم ولی بنظرم خیلی الکی جمعش کردن مثلا فوت پدر دکتر غریب رو جابجایی خونشون رو خیلی چیزا را نشون ندادن

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
الان از بچع های و دامادی قریب کسی زنده هست

من سرچ کردم پسرش زتده بود همون بزرگه 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
از کجا همه میدونن ولی من ندونستم؟😂

معلوم بود من زود دیدم ولی یادم بود زنش ناهید.دوباره پخش میشه؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
ناهید بزرگه بود

عع اخه دوماده به دختر دومی بیشتر میخورد😁

2706