2137
2106

🤣🤣🤣واقعا برات مهمه؟فکر کنم ناهید

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
واقعا فکرمو مشغول کرده تو کل سریال اصلا اشاره مستقیمی بهش نشد

ناهید بود

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2050

مریم مگه شوهرداشت؟؟

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...    میشه اگه امضامو دیدی براسلامتی عشقم دعاکنی؟سرطان داره معلوم نیس تاکی پیشم باشه خیلی روزای سختیه😔😔     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹    تیکرتولدمه🤗
2183

ناهید کوچیکه فقط برام عحیب بود چرا دختراشون دکتر نشدن من بیشتر پسر بزرگه رو دیدم کوچیکه کدوم بود😁

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم