2703
2553

خیلی ناشکرم میدونم😞دست خودم نیست یه ۶ ماهی شده به همه چی گیر میدم، قشنگ ۶ ماهه ببخشید ولی دهن شوهرم رو سرویس کردم که از این خونه بریم از اینجا بدم میاد، همزمان گیر دادم بریم یه مدت خارج از کشور زندگی کنیم و همزمان گیر دادم که بچه دوم رو میخوام🤦🏻‍♀️شوهرم دیوونه شده از دستم ،به اصرار من بالاخره راضی شد خونه رو عوض کنیم،خونم مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا تو نظرم زشته، شوهرم مرد خوبه، کل فامیلمون عاشقشن چون خیلی با پرستیژ و محترمه بیرون از خونه،اهل کاره، اصلا رفیق باز نیست، به شدت خونواده دوسته، البته اخلاق های بد هم داره مثلا خیلی قانونمنده میگه ۳ ساعت در هفته بریم خونمون نیم ساعتم بیشتر نشه یا مثلا یکبار در هفته برو خونتون از صبح تا شب بیشتر بری درست نیست، که من کلی حرص میخورم، خونواده شوهرمم خوبن یعنی کاری ندارن بهم، ولی من همش تو ذهنم مقایسه میکنم که شوهر فلانیه اینجوریه چرا شوهر من مثل اون نیست، یا فلانی خواهرشوهر داره من چقدر بیچارم ندارم، یا فلانی خونش اشپزخونش دوتا کابینت بیشتر داره🤦🏻‍♀️😑دارم دیوونه میشم از دست خودم، همش میخوام گریه کنم،

به نظرتون من افسردگی گرفتم؟چیکار کنم خوب شم😭

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

افسردگی نیست،خوشی زده زیر دلت😁

اواا مامانمم همینو میگه😅

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2720
لوس شدی بیشتر تا افسرده🤭

لوس شدگی درمان نداره؟😁

لوس شدگی درمان نداره؟😁

چرا یه پس گردنی میخواد🤪.شوخی کردم ولی ناشکری نکن.دنیا خیلی کوتاهه .قدر شوهرتو بدون .اذیتش نکن.همیشه دست بالای دست بسیار هست.اینطوری مقایسه کردنا آدمو افسردع میکنه

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
چرا یه پس گردنی میخواد🤪.شوخی کردم ولی ناشکری نکن.دنیا خیلی کوتاهه .قدر شوهرتو بدون .اذیتش نکن.همیشه ...

دعا میکنم فقط اون پس گردنی رو خدا بهم نزنه که کارم تمومه😥 راست میگی واقعا که دست بالای دست بسیار است، مرسی عزیزم از راهنماییت