2737
2734
عنوان

بیاین کمک بگین چیکار کنم

71 بازدید | 4 پست

سلام خانما خوبین 

من مامان سه تا فرزندم که با بدبختی و کلی دوا درمان و چند سال تو کلینیک‌های بارداری رفتن و نشستن و هزار جور مکافات کشیدن هستم 😅

ولی الان واقعا سخته هزار برابر از اون چیزی که فکرشو می کردم سه سالشونه و دیگه بریدم بد قلق هستن و بی نهایت شیطون و خرابکار ضعف اعصاب شدید گرفتم دارم دیونه میشم

تنها دارم بزرگشون می کنم و هیچ کمکی ندارم

به نظرتون برم دکتر مغز و اعصاب داروی آرامبخشی بگیرم که خواب آور نباشه؟ هست چنین دارویی؟ 

کاش یه کمکی داشتی.گل گاو زبون دم‌کن بخور.سعی کن خوابتو باهاشون تنظیم کنی .بعد از ظهر که خواستن بخوابم حتما توام یه کوچولو استراحت کن و بخواب.حالا که کمکی نداری به خوردن و خوابیدن خوب برس.خدا سه تا فرشته بهت داده سعی کن بصورتر باشی می دونم که سخته والا من تو یه دونه اش موندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش یه کمکی داشتی.گل گاو زبون دم‌کن بخور.سعی کن خوابتو باهاشون تنظیم کنی .بعد از ظهر که خواستن بخواب ...

آخه میدونید چیه من سالها همه چیمو گذاشتم و بست نشستم تو کلینیک های بارداری و چند سال از زندگی عقب افتادم و هیچ پیشرفتی نداشتم الان دوست دارم جبران کنم و به بقیه کارام برسم پیشرفت کنم درس بخونم ولی وقتی هیییییچ وقتی برای خودم ندارم از طرفی دارم عذاب اونم می کشم حتی وقت نمی کنم موهامو شونه کنم خیلی خسته ام..

2731