2204
2217

یه چن ساعتی میشه 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

4ساعت 

ترامرد.کاربر آقا.از رنجی خسته ام که از آن من نیست با نامی زیسته ام که از آن من نیستامیدوارم حداقل یه روز آدم موفقی بشم تا بتونم بیام اینجا و بگم لطفا کم نیارید، روز های سخت بالاخره تموم میشه و به اون چیزی که میخواید میرسید./ «بخواب واماندهٔ عزیزم بخواب و امید داشته باش به فردا، که دیگر بیدار نشوی میدانم که اینجا رنج میکشی و من برایت آرزو میکنم دیگر فردا نباشی.بخواب پسر بچهٔ کوچکم، من در آغوش نخواهم گرفتت بگذار و برو، اینجا که برای تو جایی خالی نیست به حرف هایم گوش میکنی؟به واقعیت های زندگی‌ات نگاه میکنی؟پس چرا هنوز هم اینجا نشسته ای و مرا مینگری من اشک‌ هایت را پاک نخواهم کرد، برو.نمیگویم پشتِ رفتن، همه چیز زیباست تو لیاقتت این نیست، لیاقت تو کمتر از اینهاست.هروقت که بروی همه را خوشحال میکنی، نمیخواهی کمی خیرخواه باشی؟خشمگین نشو کودک بی‌نوای من، حرف هایمان را گوش کن مرا شکستی، آیینه های دیگر را چه میکنی؟🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️
حالا درست تخمین میزنن این برنامه ها؟

خيلي وقته استفادع ميكنم

هميشه اوكي هست

درمانگرم اما در فضاي مجازي مشاوره نميدم و حضوري ميتونيد تشريف بياريد كلينيك....جايي لازم باشه بلد باشم نظر ميدم🌺..
2050

ماشین 4

اتوبوس 5و نیم

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍