2737
2734
عنوان

بعضی وقتا.....

142 بازدید | 3 پست

بعضی وقتا انتظار ضعیفت میکنه از انتظار زیاد دلت میگیره واسه کسایی که انتظار یچیزیو دارن یروز براشون مثل یه قرن میگذره ناخودآگاه کسل میشی یکسره منتظری "انتظار" این یه کلمه شش حرفی ممکنه زندگیتو خراب کنه پس به هیچکس یا هیچ چیزی دلنبندین 

🫱🏽‍🫲🏻be yourself

درسته .

کاملا موافقم

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

صحیح

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انسان وقتی منتظر یکی باشه ضربه میبینه. فقط انتظار امام مهدی(عج)ادم رو قوی و محکم میکنه. انتظار حجت یعنی منتظر عدالت یعنی منتظر خوبی ها یعنی منتظر برابری یعنی منتظر مبارزه با ظلم یعنی منتظر تمام شدن همه بدی ها و در یک کلمه ظهور یعنی شروعی جدید در زندگی.

بله 

2731