2733
2734

حالت تهوع،بی اشتهایی 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هردردی ک تو پریود وجود داشته باشه رو دارم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

بايد بگي روز اول كيا حالشون خوبه🥺 

حال بد كه طبيعيه اونم تا سه روز😞

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2738

تو خیلی خوبی 

من از لحاظ جسمی ضعیف نیستم ولی پدرررررم درمیاد ینی صدبارر ارزدی مرگ میکنم از جامم نمیتونم بلند شم نمیدونم دلشلش چیه ولی حالم انقد بد میشه ک ۳ تا قرص بروفن میخورم تا اروم بگیرم 

کمر درد میگیرم بعضی وختا بدن درد ولی همیشهههه حالت تهوع شدید دل درد اهسال😂 و تب بی حالی بعضی وختا انگار پاهامو دارن قط میکنن 

تو خیلی خوبی  من از لحاظ جسمی ضعیف نیستم ولی پدرررررم درمیاد ینی صدبارر ارزدی مرگ میکنم از جام ...

اره دقيقااا

ولي من خودم همه اينا رو ترجيح ميدم به بد شدن حال روحيم

خيييلي سخته خيييييييلي

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2706