2137
2106

به هیچ عنوان به شوهرم شک نمیکنم و نمیتونم بکنم که اهل خیانته  اتقدرم تاپیک خیانت خوندم بعید میدونم انقدر خوش شانس باشم    😑😑😑😑😑

ب تو میگن زن زندگی😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

مرد خوب زیاد هست نامزد منم پاکه

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
2166
2050

نه عزيزم مرد خوب هم زياد هست

خيانتكار باشه خودت متوجه ميشي 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😑

خب پس خنگی خوبه🤐😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2183

هیچکدوم,این یکی از خصلت های بارز ٩٠ درصد خانومای ایرانیه...

برای همینه ک وقتی خیانت میبینن شوک میشن,تو بُهت میمونن و باورشون نمیشه

ان شالله که شوهر شما خیانت کار نیست,ولی اینو یادتون باشه:

هیچی از هیچکی بعید نیست!

من زندگی را سخت مجبورم🍁🍃   اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*                                          #سردارِ_مَـن♥                                                                                 من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
2191