2726

توی تاپیک قبلیم توضیح دادم مشکل خیلی بزرگی دارم هر کی بهم نظری بده دعاش میکنم به هر چی دلش بخواد برس 🥺🥺🥺🥺🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

منم مشکل شما دارم  تقریبا   نمیدونمم چیکارکنم

یه آجی نظر خوبی بهم داد گفت وقتی توی اوج خشم و ناراحتی هستی اون لحظه نفس عمیق بکش توی دلت زمزمه بکن من حرفی نمیزنم که بعدا پشیمون بشم یه لیوان اب یخم بخور از اون محیط دور شو به نظرم بهترین کار همینه یه چیز دیگه ام کمبود ویتامینم هست منم کمبود ویتامین دارم ایشالله خدا ارامشو اسایش و رفاه و سلامتی فراون بذاره تو زندگیامون که دلمون انقدر نترکه یهو من خیییلی تو خودم میریزم اما یهو دلم میترکه من مثلا شوهرم یه ساعت دیرتر از قراری که گذاشته بود اومد دنبالم انقققققدر حرص خوردم انقدر عصبانی شدم که قفسه سینم خیلی ذرد گرف میخواس بترکه بعد خشممو سر مامانم خالی کردم الان از ناراحتی دلم داشت میپوکید اومدم اینجا آجیا بهم کمک کردن دلم اروم شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه آجی نظر خوبی بهم داد گفت وقتی توی اوج خشم و ناراحتی هستی اون لحظه نفس عمیق بکش توی دلت زمزمه بکن ...

مرسی عزیزم  راهنمایی خوبی بود   مشکل من فکرای بیخود و حساسیتاییم هس   ایشاالا ک بتونم

2728