2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم افسردگی داری برو پیش روانشناس یا با شماره ی ۱۴۸۰ تماس بگیر مشاور بهزیستی رایگانه

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  
2714
عزیزم افسردگی داری برو پیش روانشناس یا با شماره ی ۱۴۸۰ تماس بگیر مشاور بهزیستی رایگانه

همیشه اینجور نیستم چند ماهی یه بار اینجور میشم مخصوصا وقتی یه دوزه سختو پشت سر میذارم

باید بری پیش ی طب سنتی خوب،، با یکی دوتا چیز هم خوب میشی، من بلد نیستم وگرنع حتمن میگفتم بهت گلم

عزیزم مرسی به خاطر کمکت من مزاج بهم ریخته ای دارم فکر کنم توی وقتایی که یهو از کوره درمیرم به خاطر همین مزاجمه 

همیشه اینجور نیستم چند ماهی یه بار اینجور میشم مخصوصا وقتی یه دوزه سختو پشت سر میذارم

ببین گلم من اگه وقتایی شوهرم اذیتم کنه تا چند روز پاچه میگیرم نمیتونم خودمو کنترل کنم سر بچم داد میزنم کتکش میزنم بعد پشیمون میشم دونستم مشکل افسردگی دارم...

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  
ببین گلم من اگه وقتایی شوهرم اذیتم کنه تا چند روز پاچه میگیرم نمیتونم خودمو کنترل کنم سر بچم داد میز ...

اره دقیقا منم اینجورم وقتی یه دوره سختو میذارم پشت سر مثلا یه مشکل مالی بزرگو با کلی سختی پشت سر گذاشتم حالا یه ناراحتی تو دلم و سر مامان بیچارم خالی کردم کلیم گریه کردم دلشو شکستم خدا بگم چیکارم کن 😭😭😭😭😭

اره دقیقا منم اینجورم وقتی یه دوره سختو میذارم پشت سر مثلا یه مشکل مالی بزرگو با کلی سختی پشت سر گذا ...

نه خودتو سرزنش نکن دست خودت نیست لطفا خودتو درمان کن وگرنه مثل من میشی یه دیونه...

نه خودتو سرزنش نکن دست خودت نیست لطفا خودتو درمان کن وگرنه مثل من میشی یه دیونه...

نمیتونم عین خاری میره تو دلم هی تو دلم میزارمش چرا اینکارو کردم چرا اون حرفو زدم کاش میرفتم کاش دلشو نمیشکوندم 

2706