2726

بعضی وقتا نمیتونم خودمو کنترل کنم هیچ فشاری رولم نیست هیچ کسیم باهام بد نیست اذیتمم نمیکنن اما من یهو از کوره در میرم از یه چیز کوچولو کوه میسازم و شدیییییید عصبانی میشم خیلی دلم میگیره بعدش از خودم بدم میاد که چرا اون لحظه انقققدر بیخودی عصبانی شدم انقدر الکی حرفای بدی زدم دل شکوندم طرفمو با عصبانیتم رنجوندم بغض گلومو میگیره از خودم بیزار میشیم میگم دیگه اینکارو نمیکنم اما دوباره با یه جرقه میشم کوه خشم چیکار کنم این خشممو کنترل کنم دوسندارم دل هیچکسیو برنجونم اما اون لحظه اصلا نمیتونم منصرف بشم از خشمم ولی یه ساعت بعدش به شددددددت دلم میگیره ولی چه فایده دیگه کار از کار گذشته خداااا 😔😔😔😭😭😭😭😭😭بهم راهکار بدید آبجیای خوبم 😫😫😫🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی داری عصبانی میشی آب بخور ، صلوات بفرست و سعی کن خودت کنترل کنی...اگه میخواد بحث و دعوا پیش بیاد تو سکوت کن و اون مکان ترک کن و برو یک جای دیگه تا آروم بشی

🌸 اللهم عجل لولیک الفرج 🌸
موقع ای ک عصبانی میشی همین ک خواستی دهنتو باز کنی چندتا نفس عمیق بکش صلوات بفرس 

اون لحظه انگار چشام کور میشه انگار مغزم فقط میشه خشم اصلا نمیگم کی طرف مقابلمه خیلی دلم گرفته از خودم

وقتی داری عصبانی میشی آب بخور ، صلوات بفرست و سعی کن خودت کنترل کنی...اگه میخواد بحث و دعوا پیش بیاد ...

اره دوسدارم دور شم از اونجا اما چنان خشم مغزمو کور میکنه که نمیذارم دور شم دوسدارم اون لحظه خشممو خالی کنم سرر طرف اما بعدش من میمونمو کللللی عذاب وجدانو گرییییییه😭😭😭😭

عزیزم یا ویتامینای بدنت پایینن یا مشکل از گذشته بوده روت تاثیر گذاشته یا خیلیی چیزا دیگه که اول ویتا ...

خیلی دلسوزم خیلی مهربونم دوسندارم ازارم به مورچه ایم برس اما یهو چند وقتی یه بار با یه چیز کوچولو یا یه حرف ساده انقذر عصبانی میشم انگار دوسدارم همه چیو بهم بریزم ولی بعدش میخوام از ناراحتی بمیرم

2706