2733
2734

بگید حاصل زندگی شخصیتون چیه؟

تحصیلات

شغل جایگاه اجتماعی

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاهل بدون بچه فوق لیسانس بیکار

من متاهلم...باردارم...فوق لیسانس دارم...یک فوق لیسانس دیکه امسال شرکت کردم

کارم مرتبط با فوق لیسانس دومم. هست

اما حس خوبی ندارم

حس میکنم سالهای گذشته م رو از دست دادم...سهمم از زندگی خیلی کم بود(با توجه به تلاشهایی که کردم)  

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2738
حال دلم خوب نیست  مهندسی مکانیک خوندم  ۱۴ سال سابقه کار دارم ولی یک ماهی هست رسما کار نم ...

منم حال دلم داغونه

چندین روزه

تاپیک قبلم رو هم ببینی میفهمی

دیپلم گرفتم، ازدواج کردم دوتا بچه دارم، خانه دارم

خدا حفظتون کنه دوستم

حال دلم خوب نیست  مهندسی مکانیک خوندم  ۱۴ سال سابقه کار دارم ولی یک ماهی هست رسما کار نم ...

چرا کار نمبکنی

حیفه که

درامدت خوب بود؟

گرایشتون چی بود؟

نظام دارین؟

چرا کار نمبکنی حیفه که درامدت خوب بود؟ گرایشتون چی بود؟ نظام دارین؟

سیالات

شرکت خصوصی کار میکردم ، مدیر عامل عوض شد ، شرایط من تغییر کرد ،نتونستم کنار بیام 

البته کلن کار تمام وقت دیگه برام سخته 

بخصوص از نظر روانی ....

2706