2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

مال ما که خیلی وقته قطع شده

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
2166
2050

اول و دوم و سوم ک دروغه و شایعه

بعدم اگرررر حقیقت باشه مطمئن باش یارانه بشه ۹۰۰ مرغ و برنج و گوشتم میشه کیلو خداتومن

این دولته نمیاد کاری کنه ب نفع ملتش

از اونطرف قیمت همه چیو دوبرابر میکنه

2183

واااای 

خدایا خودت کمک کن 

اگر یارانه 900 بشه. 

نان هم ده برابر میشه 

تمام مواد غذایی گرون میشه 

خدا نکنه 

ما مثل ونزوئلا میشیم. 

اونجا همه چیز گرون شده بود. زنان در کشورهای همسایه تن‌فروشی میکردن. تو اینترنت بخون